چهارشنبه 21 دسامبر 11 | 12:54

آغاز عملیات خرابکارانه بلک‌واتر در سوریه

منابع آمریکایی از آغاز فعالیت جاسوسی شرکت بلک واتر در سوریه با هدف انجام عملیات خرابکاران در این کشور خبر دادند.


“چالرز گلاس” یک نویسنده آمریکایی با تاکید به تلاش و دسیسه گروه های خارجی برای بحرانی کردن اوضاع و همچنین ایجاد خشونت در سوریه از طریق قاچاق اسلحه به گزارش متعددی که از رسانه های گروهی غرب منتشر شده است، استناد می کند.

در عین حال ” رادیم گوندا ” یک روزنامه نگار چکی از هجوم بی رحمانه رسانه ای که جامعه بین الملل علیه سوریه با هدف خط بطلان کشیدن بر حقایق و واقعیت های موجود در این کشور در پیش گرفتند تا در نتیجه بتوانند با بی ثبات نشان دادن این کشور زمینه دخالت بیگانگان را فراهم کنند، به شدت انتقاد می کند.

” چالرز گلاس” این نویسنده آمریکایی در مقاله ای که در روزنامه آنتی وار به چاپ رسید، تاکید کرد: دخالت خارجی و بیگانگان در امور داخلی سوریه تنها به قاچاق اسلحه خلاصه نمی شود بلکه فراتر از آن است و شامل فعالیت جاسوسی و محرمانه شرکت های امنیتی آمریکایی به ویژه بلک واتر می شود.

بلک واتر یک شرکت امنیتی است که سابقه بدی از خود در میان عراقی ها به جای گذاشت. این شرکت جنایت های وحشیانه ای در حق مردم عراق مرتکب شد.

این نویسنده آمریکایی در ادامه می نویسد: ” اریک پرینس” رئیس این شرکت در گفتگویی مطبوعاتی به این موضوع اعتراف کرد که شرکت بلک واتر در سوریه فعالیت های خود را برای تعیین و شناسایی اماکن مهم و حساس آغاز کرده است.

شایان ذکر است؛ شرکت بلک واتر بعد از ممنوعیت فعالیت خود در عراق راهی امارات متحده عربی شده است تا از این کشور مسئولیت نظارت بر ماموریت های محرمانه و خرابکارانه آمریکا در منطقه را داشته باشد، مسئولان این شرکت در امارات از مصونیت قضایی برخوردار شده اند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: