شنبه 12 ژوئن 10 | 22:53

سبزها بازی آرژانتین را به راهپیمایی ترجیح دادند

صبح این روز آشوب طلبان در سایت بالاترین و شبکه های اجتماعی خبر از آغاز حرکت های اعتراضی پس از تعطیلی ادارات در بعد از ظهر به صورت راهپیمایی های برق آسا! داده و اسامی بعضی میادین اصلی را برای اینکار اعلام کرده بودند اما همه چیز تحت تاثیر بازی آرژانتین- نیجریه و بازگشت مارادونا به جام جهانی قرار گرفت تا سبزها نشستن پای تلویزیون را به گرمای خرداد ماه خیابانهای تهران ترجیح دهند و تنها اتفاق مهم در بعد از ظهر این روز ترافیک عصرگاهی در مناطق مرکز تهران باشد.


برخلاف حساسیت های ایجاد شده قبلی در رسانه ها، تهران امروز یک روز آرام را سپری کرد.

به گزارش خبرنگاران تریبون مستضعفین از نقاط مختلف تهران، روز شنبه 22 خرداد که مصادف با سالروز انتخابات چهل میلیونی ریاست جمهوری 88 بود، بر خلاف تبلیغات صورت گرفته در سایت‌های خبری معارض و ضدانقلاب خارج از کشور مبنی بر دعوت از مردم جهت حضور در خیابان‌ها و تکرار اعمال قانون شکنانه سال گذشته که در نهایت منجر به هتک حرمت عاشورای حسینی شد، هیچ اتفاق خاصی در این روز رخ نداد.

علیرغم حجم بالای تبلیغات قبلی درباره این مساله، سران فتنه روز گذشته پس از اطمینان به عدم توفیق در این کار با توجه به اینکه بدنه اجتماعی آن‌ها طی این مدت دچار ریزش عظیمی شده و حتی در تهران نیز کسی از دعوت آن‌ها استقبال نمی کند در فرار به جلو آشکاری خواسته بودند که هواداران افراطی شان برای کم شدن هزینه ها در خانه بمانند.

با این اوصاف تهران در بیست و دوم خرداد هشتاد و نه شاهد یک روز اول هفته عادی بود. البته صبح این روز آشوب طلبان در سایت بالاترین و شبکه های اجتماعی خبر از آغاز حرکت های اعتراضی پس از تعطیلی ادارات در بعد از ظهر به صورت راهپیمایی های برق آسا! داده و اسامی بعضی میادین اصلی را برای اینکار اعلام کرده بودند که میان آنها ونک ولی عصر انقلاب و هفت تیر به چشم می خورد.

اما همه چیز تحت تاثیر بازی آرژانتین- نیجریه و بازگشت مارادونا به جام جهانی قرار گرفت تا سبزها نشستن پای تلویزیون را به گرمای خرداد‌ماه خیابان‌های تهران ترجیح دهند و تنها اتفاق مهم در بعد از ظهر این روز ترافیک عصرگاهی در مناطق مرکز تهران باشد.

البته نیروی انتظامی پیش از این به مردم وعده حفظ امنیت و برخورد جدی با هرگونه بی‌قانونی را داده بود و با حضور در نقاط حساس آماده جلوگیری از هر اقدام خلاف قانون بود.

  1. دقیقا
    13 ژوئن 2010

    خره لنگ منتظره جو شه ….

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.