یکشنبه 13 ژوئن 10 | 16:26

سومین متفکر جهان و اولین زن روشنفکر ایران: جنبش سبز وابستگی به خارج ندارد

زهرا رهنورد در مصاحبه اي با روزنامه ايتاليايي لاريپوبليکا پیش از بیانیه موسوی مدعي شد روند رعب و وحشت و سرکوب هيچ تاثيري بر اراده ملت ايران ندارد و مردم ايران براي برگزاري راهپيمايي ميليوني در روز22 خرداد آماده مي شوند. وی که به روشنفکرترین زن ایرانی شهرت دارد مدعی شد: جنبش سبز وابستگي به خارج ندارد و يک جنبش ملي و ايراني است که راه آزادي ملت را دنبال مي کند و از هر فرصتي براي فرياد خود که حاکميت را به لرزه در مي آورد استفاده مي کند.


درحالی که میرحسین موسوی و کروبی با اصرار خاتمی مجبور شدند راهپیمائی 22 خرداد را در بیانیه ای لغو کنند، زهرا رهنورد تلاش کرد مردم را دعوت به حضور در خیابان ها کند.

زهرا رهنورد در مصاحبه اي با روزنامه ايتاليايي لاريپوبليکا پیش از بیانیه موسوی مدعي شد روند رعب و وحشت و سرکوب هيچ تاثيري بر اراده ملت ايران ندارد و مردم ايران براي برگزاري راهپيمايي ميليوني در روز22 خرداد آماده مي شوند.

وی که به روشنفکرترین زن ایرانی شهرت دارد مدعی شد: جنبش سبز وابستگي به خارج ندارد و يک جنبش ملي و ايراني است که راه آزادي ملت را دنبال مي کند و از هر فرصتي براي فرياد خود که حاکميت را به لرزه در مي آورد استفاده مي کند.

زهرا رهنورد توضيح نداد اگر جنبش سبز وابستگي به خارج ندارد چرا هيلاري کلينتون وزير امور خارجه آمريکا پس از لغو راهپيمايي22 خرداد از اين اقدام ابراز تاسف کرد و اوباما هم از اغتشاشگران خياباني حمايت نمود.

  1. دقیقا
    14 ژوئن 2010

    منم خدمت عروس آذربایجان صاحب نظریه فیلسوفانه داماد لرستان سلام !!!!؟
    از کی تا حالا پرز و هیلاری کلینتون و مرکل و سارکوزی….. شدن ایرانی؟؟ ..البته ایشون با توجه به افکار بزرگشون احیانا منظورشون از بیگانه ..مریخی ها بوده !!!!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.