پنج‌شنبه 05 ژانویه 12 | 11:14

تازه‌ترین دروغ مشاور کروبی: در ایران به قرآن‌سوزی اعتراض نشد!

درحالی این لندن‌نشین فراری مدعی شده هیچ تجمعی خودجوش مردمی برای اعتراض به قرآن‌سوزی در کشورمان انجام نگرفته است که هر ایرانی و حتی هر غیرایرانی با شنیدن این ادعای مضحک به سلامت عقل و روان گوینده‌ی آن شک خواهد کرد!


به گزارش تریبون مستضعفین نامه‌ی اهانت‌آمیز مشاور فراری مهدی کروبی به رهبر فرزانه‌ انقلاب درحالی مورد استقبال رسانه‌های ضدانقلاب و اپوزیسیون خارج‌نشین قرار گرفته که مملو از اهانت و دروغ است.

سردبیر سابق روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب یزد در این نامه‌ی سرگشاده تمام تلاش خود را کرده‌ است به هر بهانه‌ی واهی، مدیریت و عملکرد رهبر معظم انقلاب را در طول سال‌های گذشته به ویژه دوران فتنه 88 را زیر سؤال ببرد و به انتقاد از رهبر انقلاب بپردازد.

مجتبی واحدی در این نامه‌ی سراسر توهین نتیجه‌ی عملکرد رهبر معظم انقلاب را بی‌تفاوتی مردم به مظاهر اسلام دانسته و برای اثبات ادعای خود به ماجرای سوزاندن قرآن کریم توسط یک آمریکایی اشاره کرده است و در یک ادعای مضحک مدعی شده است: «ایران، تنها کشور اسلامی بود که در آن حتی یک تجمع خودجوش مردمی برای اعتراض ـ حتی آرام و ملایم ـ به قرآن سوزی انجام نشد. مردم این واقعیت را به چشم خود دیدند و این از ثمرات تداوم موقت حکومت شماست.»!

درحالی این لندن‌نشین فراری مدعی شده هیچ تجمعی خودجوش مردمی برای اعتراض به قرآن‌سوزی در کشورمان انجام نگرفته است که هر ایرانی و حتی هر غیرایرانی با شنیدن این ادعای مضحک به سلامت عقل و روان گوینده‌ی آن شک خواهد کرد!

برگزاری تجمعات دانشجویی، راه‌پیمایی‌های اعتراضی مردم در سراسر کشور، تولید هزاران عکس‌ و پوستر و مقالات ادبی در حمایت از قرآن کریم تنها بخشی از اقدامات خود جوش مردمی در محکومیت این اقدام دوانه‌وار بود.

واحدی اگرچه در توهمات ذهنی خود ایران را بی‌تفاوت‌ترین حکومت اسلامی در قبال این حرکت معرفی کرده است که رهبر معظم انقلاب در یک پیام مهم به ملت ایران و امت بزرگ اسلام، حلقه‌های صهیونیستی درون دولت آمریكا را طراحان اصلی این توطئه مشمئزكننده خواندند و تذکرات مهمی نیز به ملت‌های مسلمان ارائه فرمودند.

در عین حال اقدام وزارت امورخارجه برای متقاعد کردن سازمان ملل برای محکوم کردن این اقدام و بیانیه‌های اعتراض آمیز سران سه قوه و بسیاری دیگر از مقامات ایرانی و نهادهای دولتی به همراه مراجع و علماء گواه روشنی از واکنش ام القرای جهان اسلام به توهین به قرآن کریم بوده است.

به هرحال این‌گونه ادعاهای مضحک توسط ضدانقلاب اولین بار نیست که توسط این عروسک خیمه‌شب بازی بر زبان رانده شده است بلکه بارها شاهد این افتضاحات و افاضات خیالی و متوهم آنان بوده و خواهیم بود.

Comments are closed.