سه‌شنبه 15 ژوئن 10 | 11:40

۴ سوال انجمن اسلامی ۵ دانشگاه از هاشمی

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل ۵ دانشگاه در نامه‌ای سرگشاده خطاب به هاشمی رفسنجانی به بیان انتقاداتی نسبت به عملکرد و مواضع وی پرداختند. آقای هاشمی! اعتراض به نحوه فعالیت شما و نزدیکانتان از 13 خرداد نه، بلکه از دوران ریاست جمهوری شما رقم خورد. آن گاه که مردم ایران با گوشت و پوست خود تورم 50 درصدی را احساس کردند و آنگاه که صدای خرد شدن استخوان‌های خود را زیر چرخ‌های توسعه غربی شنیدند و… سخن آخر اینکه چه دلیل دارد که شما خود را آن چنان بالا می‌دانید که دشمنی با خود را مقدمه اسلام ستیزی می‌دانید؟


انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاههای تهران، شریف، علامه طباطبایی، شاهد و تربیت معلم تهران در نامه‌ای سرگشاده خطاب به هاشمی رفسنجانی به بیان انتقاداتی نسبت به عملکرد و مواضع وی پرداختند.

در این نامه با اشاره به “جوابیه مملو از اظهارات ضد و نقیض و مواضع غیر اصولی دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به مطلب مندرج در روزنامه وطن امروز” آمده است: جناب آقای هاشمی شما که خود و خانواده خود را از مسائل یاد شده در محافل، مجالس و رسانه‌ها بری می‌دانید، بهتر نیست بگویید که چرا فرزندانتان در طول انتخابات آن چنان تمام قد به حمایت از یک نامزد خاص پرداختند و با هزینه‌های گزافی که معلوم نیست از کجا آمده بود به طرق مختلفی چون راه‌اندازی سایت‌های اینترنتی به تخطئه دیگر نامزد انتخابات پرداختند؟ و یا می‌توانید بگویید که همسر مکرمه شما با کدام دلیل و برهانی در صبح انتخابات 22 خرداد بیان نمود که اگر موسوی رای نیاورد در انتخابات تقلب شده و به خیابان‌ها بریزید؟ و یا حتی دلایل حضور فرزندانتان، یاسر و فائزه و… را در تجمعات موهن و غیر قانونی ( از جمله افتضاح به وجود آمده در روز عاشورا ) را بیان کنید؟

در ادامه این نامه عنوان شده است: آقای هاشمی! اعتراض به نحوه فعالیت شما و نزدیکانتان از 13 خرداد نه، بلکه از دوران ریاست جمهوری شما رقم خورد. آن گاه که مردم ایران با گوشت و پوست خود تورم 50 درصدی را احساس کردند و آنگاه که صدای خرد شدن استخوان‌های خود را زیر چرخ‌های توسعه غربی شنیدند و… سخن آخر اینکه چه دلیل دارد که شما خود را آن چنان بالا می‌دانید که دشمنی با خود را مقدمه اسلام ستیزی می‌دانید؟

در پایان این نامه انجمن‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های تهران ضمن حمایت از رسانه‌های ارزشی و افشاگر تاکید کردند: هرگز اجازه نخواهند داد که دشمنان انقلاب اسلامی کسانی مانند شما را فریب دهند و اصل مهم بصیرت را از شما سلب کنند. امیدواریم روزی شاهد این باشیم که جنابعالی با پیروی ملموس از ارزش‌های امام و انقلاب، آینه تمام نمای خواص با بصیرت و ولایتمدار باشید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.