چهارشنبه 08 جولای 09 | 13:39

گزارش تفصيلي رسيدگي به شكايات درباره انتخابات به زودی منتشر می‌شود

سخنگوي شوراي نگهبان اعلام كرد كه بنا بر وعده قبلي و براي تنوير افكار عمومي، گزارش تفصيلي رسيدگي به شكايات مطرح شده درباره انتخابات رياست جمهوري در روزهاي آينده منتشر مي‌شود.


عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان

عباسعلی كدخدایی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به این كه همان گونه كه قبلاً نیز قول داده بودیم تا گزارش تفصیلی رسیدگی به شكایت‌های مطرح شده درباره دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را به اطلاع عموم مردم برسانیم، اظهار داشت: این گزارش به رغم تعطیلی‌های رسمی هفته جاری در شورای نگهبان در حال تدوین نهایی است و انشاءالله اوایل هفته آینده به طور مستند منتشر خواهد شد.

وی افزود: این گزارش شامل مستنداتی چون بررسی‌های جزئی شكایات وارده و نتیجه بررسی‌ها توسط شورای نگهبان، شكل‌گیری هیات ویژه بررسی روند انتخابات و اقدامات هیات، مكاتبات با نامزدهای معترض و نیز مجری انتخابات و … است.

سخنگوی شورای نگهبان متذكر شد: كارشناسان مختلفی در شورای نگهبان برای تهیه و تدوین گزارش تفصیلی رسیدگی به شكایات درباره انتخابات در حال فعالیت هستند.
بنا به گفته معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان، گزارش مذكور با صفحات ضمائم حدود 80 صفحه است كه پس از تدوین نهایی به محضر مقام معظم رهبری، نهادهای رسمی و عموم مردم تقدیم خواهد شد.

كدخدایی با بیان این كه در انتخابات‌های گذشته، شورای نگهبان فقط درباره تائید صحت و یا عدم صحت انتخابات اظهارنظر می‌كرد، خاطرنشان كرد: این اولین بار است كه شورای نگهبان گزارش تفصیلی و مستند از انتخابات منتشر می‌كند.

  1. غلامعباس لطفی
    26 اکتبر 2012

    تورابه خداکاری برای اصلاح قانون بازنشستگی معلولین کارگربکنیدکه با30سال سابقه بیمه اگرسن انهابه50سال نرسدنمی توانندبازنشست شوندمگریک معلول چقدرتوان کارداردایانیروی کاردرجامعه ماکم است ایانبایدهیچ فرقی بین یک فردمعلول بایک فردسالم درجامعه ماازنطرتوان کاری باشدپس چرایک فردمعلول نمی تواندتمام مشاغل فردسالم راانتخاب کندعاجزانه خواهشمندم تاحصول نتیجه پیگیری کنید توراخدابه جای حرف عمل کنید

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.