دوشنبه 09 ژانویه 12 | 11:31

جزئیات تازه از دستگیری ملوانان انگلیسی

در جریان دستگیری ملوانان انگلیسی،‌ ما سناریویی طراحی كردیم و تصاویری ضبط كردیم كه اگر آن موقع پخش می‌شد رابطه انگلیس با ما برای همیشه قطع می شد.


به گزارش تریبون مستضعفین دكتر ابراهیمی كه در جمع مردم  شهرك امام خمینی سخن می گفت در بخشی از صحبت‌های خود با تاكید بر الطاف دائمی خداوند به حادثه دستگیری ملوانان انگلیسی اشاره كرد و گفت: در این جریان،‌ ما سناریویی طراحی كردیم و تصاویری ضبط كردیم كه اگر آن موقع پخش می‌شد رابطه انگلیس با ما برای همیشه قطع می شد.

وی افزود پس از دستگیری ملوانان در وسط یكی از جلسات،‌ دكتر جلیلی اتاق را ترك نمود دقایقی بعد درحالیكه لبخندی بر لب داشت بازگشت و گفت: دفتر بلر التماس می‌كرد كه آقای جلیلی این ماجرا را تمام كنید آبرو و حیثیت ما رفت.

دكتر ابراهیمی تصریح كرد: آبروی اینها در فیلم‌هایی كه داریم رفته است دو رزمنده ایرانی موفق به دستگیری 15 ملوان انگلیسی می‌شوند درحالیكه پرچم جمهوری اسلامی دست یكی از ملوانان و پرچم انگلیس چند تكه شده و در آب افتاده است.

  1. ملوان زبل
    10 ژانویه 2012

    حالا میذاشتید چند سال دیگه بگذره بعد این حقایق و جزئیات رو مکشوف می کردید، با این افشاگری تون حیف نون بربری 500 تومنی که می خورید! با تواممممممممممم
    :دی

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: