پنج‌شنبه 12 ژانویه 12 | 13:34

بازرسان آژانس انرژی اتمی با شهید احمدی روشن دیدار کرده بودند

بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی پیش از به شهادت رسیدن شهید احمدی روشن با وی ملاقاتی داشته اند.


 شهید احمدی روشن معاون بازرگانی سایت نطنز بود که صبح امروز در عملیاتی تروریستی به شهادت رسید.

این در حالی است که بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی اخیرا با شهید احمدی روشن ملاقات داشته اند.

رسانه ها پیش از این خبر داده بودند که نام دانشمندان هسته ای ایران که در ماه های گذشته به شهادت رسیده اند در لیست تحریم شورای امنیت سازمان ملل بوده و انتشار این فهرست توسط منابع غربی بهترین رانت اطلاعاتی به گروه های تروریستی برای شناسایی و ردیابی دانشمندان ایرانی است.

انتشار این فهرست و هم چنین دیدار چندی قبل بازرسان آژانس با شهید احمدی روشن شائبه هماهنگی و یا درز عمدی اطلاعات از سوی نهادهای بین المللی چون آژانس را بیش از پیش تقویت می کند.

به گفته برخی شاهدان ترور شهید احمدی روشن، دو راکب یک موتورسیکلت مقابل دانشکده ارتباطات بمب دست سازی را به در سمت راست جلوی اتومبیل حامل شهید احمدی روشن چسبانده و بعد از طی مسافتی حدود 200 تا 300 متر این بمب عمل کرده و باعث انفجار خودرو می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز چهارشنبه ساعت 8:20 انفجار یک خودروی پژو 405 توسط یک تیم تروریستی باعث به شهادت رسیدن شهید احمدی روشن معاون بازرگانی سایت هسته ای نطنز شد.

این انفجار در خیابان گل نبی در مسیر تردد روزانه شهید احمدی روشن اتفاق افتاده است.

به گفته شاهدان عینی، شدت انفجار به حدی بود که باعث شکسته شدن شیشه برخی منازل اطراف شد.

به گفته برخی دانشجویان دانشکده علوم ارتباطات علامه که شاهد این حادثه بوده اند یک دستگاه موتورسیکلت با دو سوار مقابل دانشکده ارتباطات بمب دست سازی را به در سمت راست جلوی اتومبیل حامل شهید احمدی روشن چسبانده و بعد از طی مسافتی حدود 200 تا 300 متر این بمب عمل کرده و باعث انفجار خودرو می شود.

این انفجار در حالی رخ داد که فردا پنجشنبه دومین سالگرد شهید علیمحمدی از دانشمندان هسته ای است و شنیده ها حاکی از این است که شهید احمدی روشن نیز در مسیر رفتن به مراسم سالگرد شهید علیمحمدی بوده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: