سه‌شنبه 15 ژوئن 10 | 18:13

بيانيه جنبش عدالتخواه دانشجويي در تقبيح حمله به بيت آيت الله العظمی نوری همدانی

هرچند دور از انتظار نبود که با ايستادن ايشان در كنار مردم مظلوم غزه اقدامات ظالمانه ی منافقین، فتنه گران و ایادی بیگانه در داخل کشور كه مهم ترين كليد مقابله خود با اسلام ناب را در نفي استکبارستیزی و حمايت از مردم مظلوم فلسطين و لبنان يافته بودند، علیه ایشان شدیدتر و وحشیانه تر گردد.


تاريخ اسلام سرشار از جانفشاني علماي بيدار دل و آگاه است كه در برابر خط سازش و فرومايگي و التقاط و تحجر و استكبار ايستادند و در مقابله با طاغوت و ظالمين هزينه هاي مختلف متحمل شده و بعضي از ایشان شربت شهادت نوشيدند.

در تاريخ انقلاب اسلامي مثال بارز عالم مجاهد، شخصيت مجاهد عزيز و بزرگوار ايت الله العظمي نوري همداني و ايستادن ايشان در كنار ولايت از آغاز مبارزات امام راحل تا دوران زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامي است كه همواره خاري در چشم فتنه گران و منافقين شاخصی در مقابل آن چه امام راحل ملاهاي كثيف درباريمی خواندند، بوده اند. روشن بيني ايشان، بازی نخوردن از جريان هاي نفوذي و تفرقه افكن، شجاعت در دفاع از ولايت و التزام عملی به ولایت و در آخرين گام ايستادن كنار مردم مظلوم غزه و اعلام آمادگي براي اعزام به غزه موجب بيداري و آگاهي مومنين گرديد. طبيعي بود كه اين شجاعت و بصيرت ستودني كه بايد سرلوحه همگان قرار گيرد، خشم دشمن را به جوش اورد و به انحاء مختلف در صدد مقابله با اين عمار بصير درآيند. حمله فيزيكي غيرقابل تحمل اراذل و اوباش به دفتر ايشان نشان دهنده خشم و كينه منافقين از سرداران ولايت و آزادگان است. هرچند دور از انتظار نبود که با ايستادن ايشان در كنار مردم مظلوم غزه اقدامات ظالمانه ی منافقین، فتنه گران و ایادی بیگانه در داخل کشور كه مهم ترين كليد مقابله خود با اسلام ناب را در نفي استکبارستیزی و حمايت از مردم مظلوم فلسطين و لبنان يافته بودند، علیه ایشان شدیدتر و وحشیانه تر گردد.

جنبش عدالتخواه دانشجويي ضمن محكوم كردن شديد اين اقدام سبعانه كه در ادامه وحشي گري هاي فتنه گران و «نو شعبان بي مخ هاي فتنه گر پياده نظام استكبار جهاني در داخل كشور» در طول یک سال اخير است، اعلام مي دارد:

1- عاملان اين تعرض نابخشودني بايد هر چه سريعتر دستگير و مورد تعقيب قضايي قرار گرفته و هدایت كنندگان اين فاجعه هرچه سریعتر به مردم معرفي و محاکمه شوند.

2- حمله مشكوك همزمان به منازل مسكوني بعضی معممين در قم، نشان از موج جديد فتنه گري براي گم كردن مسائل اصلي و غبارآلوده كردن فضا دارد، امت حزب الله بايد با هوشياري ضمن تبري از فتنه گران جديد اجازه سوء استفاده آن ها از اين شرايط را ندهد. و نهادهاي مسئول بايد تكليف عناصر مشكوك و خودسر را مشخص كنند.

3- جريان هاي نفوذي، فتنه گر و تفرقه برافكن در سال هاي اخير كوشيدند تا با نفوذ در بيت مراجع، فضاسازي و القاي موارد ناصحيح، خطاب قرار دادن مراجع در موارد انحرافی، ضمن تفرقه اندازي بين مرجعيت، ميان نظام اسلامي و مرجعيت شكاف ايجاد كنند، كه در سال اخير به اعتراف بعضي از عاملان اصلي فتنه اولويت دو چندان يافته است. مراجع عالي قدر شيعه همواره در خط اول مبارزه با استكبار و ايادي داخلي آن بوده و در مقابل فتنه گري هاي انان ايستاده اند. انتظار مردم و مقلدين از مراجع و علما این است که با حضور در صحنه و مقابله با فتنه گري هاي عناصر مطرود امام، رهبري و مردم كه با تمام توان براي شكستن مقاومت جبهه اسلام ناب در تلاش هستند هم چون گذشته خواب شوم ايادي آمريكا و اسلام آمريكايي را باطل کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.