چهارشنبه 08 جولای 09 | 18:09

احتمالات جديد از تقلب در صندوق‏های رأی

ر همین رابطه یکی از کارشناسان به اسم «دیوید کاپرفیلد» ضمن اشاره به سخت و زیان‌‌آور بودن شغل تردستی، از اتحادیه شعبده‌بازان خواست، قانون بازنشستگی پیش از موعد جادوگران را هرچه زودتر تصویب کند. کاپرفیلد در ادامه تصریح کرد: آنچه یک شعبده‌باز انجام می‌دهد، تقلب نیست؛ یک شعبده‌باز می‌تواند به جای برگه رای، کارت ملی خود را داخل صندوق بیندازد


معترض به نتیجه انتخابات

معترض به نتیجه انتخابات

چندی پیش نماینده یکی از نامزدها خطاب به یکی از مسؤولان گفته بود؛ احتمال دارد صندوق‌های انتخابات، دو طبقه باشد. در طبقه فوقانی آرای ملت ریخته می‌شود اما در طبقه تحتانی، قبلا یک سری رای ریخته شده (!!) که خود این نشانه تقلب در انتخابات است. در زیر سایر احتمالات را ما بررسی می‌کنیم:

احتمال دارد در صندوق انتخابات، یک آسانسور جاسازی شده باشد و صندوق‌ها نیز چهار طبقه باشد، چون شهرداری آن طور که ما می‌دانیم تا 4 طبقه تراکم می‌دهد اما بیشتر از چهار طبقه، تراکم را می‌فروشد و همین‌طوری مفت‌الذی، فضا را برای ساختن طبقات بیشتر نمی‌فروشد. در این صورت، رای مردم می‌رود طبقه چهارم. همزمان با ریختن آخرین رای در صندوق، آسانسور به شکل اتوماتیک حرکت می‌کند. در این آسانسور به دلیل حال و هوای انتخابات، به جای موسیقی متن فیلم از کرخه تا راین و یا بوی پیراهن یوسف، همه جان و تنم؛ وطنم، وطنم، وطنم پخش می‌شود یا یار دبستانی من. این آسانسور، تنها گنجایش 10 رای را دارد و می‌تواند آرای طبقات سه، دو و یک را بالا آورده، رای ملت را که در طبقه فوقانی یا به عبارت بهتر «پنت هاوس صندوق» ریخته شده به طبقات زیرین حمل کند.

البته احتمالات دیگری هم هست. شاید صندوق‌هایی که روی میز قرار دارد، زیرش سوراخ و اصلا باز باشد. هیچ بعید نیست فرد متقلب با رفتن در زیر میز، کرم خود را در وقت مقرر بریزد و باعث جابه‌جایی آرا شود. فرد متقلب باید به‌‌گونه‌ای زیر میز برود که دیده نشود و آنقدر ماهرانه باید تقلب کند که کسی احیانا متوجه قضیه نشود.

در همین رابطه یکی از کارشناسان به اسم «دیوید کاپرفیلد» ضمن اشاره به سخت و زیان‌‌آور بودن شغل تردستی، از اتحادیه شعبده‌بازان خواست، قانون بازنشستگی پیش از موعد جادوگران را هرچه زودتر تصویب کند. کاپرفیلد در ادامه تصریح کرد: آنچه یک شعبده‌باز انجام می‌دهد، تقلب نیست؛ یک شعبده‌باز می‌تواند به جای برگه رای، کارت ملی خود را داخل صندوق بیندازد و در عین حال برگه رای خود را درون آستین کت قایم کند، آن را به یک نخ نامرئی ببندد، بعد یک دستمال را چند بار باز و بسته کند، بعد یکدفعه از آستین کتش به جای رای، یک کانگورو بیرون بیاورد. بعد دستش را بکند در آنجایی که کانگورو بچه‌اش را می‌گذارد و به جای بچه کانگورو، کارت ملی خود را در بیاورد. یعنی همان کارت ملی که ظاهرا به جای رای در صندوق انتخابات ریخته شده، سر از جا دستی کانگورو در بیاورد. دیوید کاپرفیلد در بخش دیگری از سخنانش مطالبی را به زبان مادری بیان داشت که سانسور می‌شود!

برچسب‌ها: ،
 1. الله اکبر
  11 جولای 2009

  خود گوی و خود خندی، عجب مرد هنرمندی :)

 2. عباس
  13 سپتامبر 2009

  خیلی قشنگ بود!
  واقعا خسته نباشید …

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.