جمعه 13 ژانویه 12 | 15:27

آغاز موج فرهنگی هنری به یاد شهید احمدی‌روشن

در پی شهادت «مصطفی احمدی‌روشن» دانشمند هسته‌ای کشورمان، با اقدام سایت «ایام» متعلق به دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی موج فرهنگی هنری یاد شهید احمدی‌روشن به راه افتاد.


در پی شهادت «مصطفی احمدی‌روشن» دانشمند هسته‌ای کشورمان در چهارشنبه گذشته، سایت ایام در بخش شهدای هسته‌ای خود محصولات متنوع از جمله نمایشگاه، پوستر، کلیپ، موسیقی، جزوه و دیگر محصولات است را منتشر کرد.

بنابر این گزارش، فعالان فرهنگی و نهادهای فعال در این زمینه می‌توانند این محصولات را با کیفیت مناسب جهت استفاده در برنامه‌های مختلف از سایت ایام به آدرس www.ayyam.net گرفته و استفاده نمایند.

بنابر این گزارش پایگاه «ایام» دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب برای توزیع هر چه بهتر محصولات فرهنگی و هنری در هشت شاخه «طرح و ایده»، «متن»، «گرافیک»، «نمایشگاه»، «فیلم»، «صدا»، «تلفن همراه»، «نشریه و جزوه» در آستانه 13 آبان آغاز به کار کرد.

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اهداف این پایگاه را «ارائه محتوای آماده جهت فعالیت و عملیات فرهنگی در مناسبت‌های مختلف درسطح کشوری و بین‌المللی»، «پوشش و اطلاع‌رسانی فعالیت‌های انجام شده جبهه فرهنگی در مناسبت‌ها در سطح کشوری و بین‌المللی»، «تقویت شبکه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی وایجاد سایت مرجع در زمینه مناسبت‌ها جهت اشتراک‌گذاری تولیدات برای استفاده عمومی و سراسری» و «اطلاع‌رسانی، الگودهی و ایجاد رقابت» عنوان کرده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: