شنبه 14 ژانویه 12 | 14:11

آثار «معصومه سپهری» تجدید چاپ می شود

معصومه سپهری از تجدید چاپ کتاب «لشکر خوبان» و «نورالدین پسر ایران» برای چهارمین بار از سوی انتشارات «سوره مهر» تا پایان سال جاری خبر داد.


معصومه سپهری، نویسنده در خصوص آثار در دست تجدید چاپ خود، بیان داشت: در گذشته کتاب «لشکر خوبان» از سوی انتشارات «سوره مهر» منتشر شد که بزودی این اثر تجدید چاپ می‌شود.

وی با بیان اینکه «لشکر خوبان» حاصل گفت‌وگوی طولانی «فرج قلی‌زاده» با «مهدی قلی رضایی» است، اضافه کرد: بخشی از گفت‌وگو‌های طولانی با «مهدی قلی رضایی» به قلم بنده بازنویسی، تدوین و در قالب کتاب منتشر شده است.

سپهری جزئی‌نگری را یکی از خصوصیات شاخص کتاب «لشکر خوبان» دانست و ادامه داد: خصوصیت جزئی‌نگری این اثر موجب شده تا افرادی که جنگ را ندیده‌اند ارتباط معنوی خوبی با آن برقرار کنند.

وی بیان کرد: کتاب «لشکر خوبان» بزودی از سوی انتشارات «سوره مهر» برای چهارمین بار منتشر و بر روی گیشه‌های کتاب‌فروشی‌ها قرار می‌گیرد.

این نویسنده در خصوص کتاب «نورالدین پسر ایران»، عنوان کرد: شخصیت این داستان یعنی «سیدنورالدین عافی» یک جوان معمولی و عادی بود که ایمان و باور او جسمش را نیرومند کرده بود و به پیش می‌راند به طوری که امروز ایستادگی و مقاومت او باورنکردنی است.

وی در پایان گفت: کتاب «نوالدین پسر ایران» نیز بزودی از سوی انتشارات «سوره مهر» برای چهارمین بار تجدید چاپ و روانه بازار نشر می‌‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: