شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۲۵ دی ۹۰ | ۱۴:۱۳
نقد و بررسی کتاب نقد سراب سیاست درباره موسوی خوئینی ها با حضور مهندس سلیمی نمین در قم

سلیمی‌نمین از موسوی‌خوئینی‌ها می‌گوید

نقد و بررسی کتاب نقد سراب سیاست درباره موسوی خوئینی ها با حضور مهندس سلیمی نمین در قم جلسه تحلیل و بررسی کتاب «سراب سیاست» – که نوشتاری در مورد واکاوی اندیشه و عملکردهای سید محمد موسوی خوئینی‏‌ها می باشد – امروز یکشنبه 25 دی ساعت ۱۸:۳۰ با حضور عباس سلیمی نمین، رئیس دفتر مطالعات […]


نقد و بررسی کتاب نقد سراب سیاست درباره موسوی خوئینی ها با حضور مهندس سلیمی نمین در قم

جلسه تحلیل و بررسی کتاب «سراب سیاست» – که نوشتاری در مورد واکاوی اندیشه و عملکردهای سید محمد موسوی خوئینی‏‌ها می باشد – امروز یکشنبه 25 دی ساعت ۱۸:۳۰ با حضور عباس سلیمی نمین، رئیس دفتر مطالعات و تدوین تاریخ معاصر، در نمایشگاه کتاب حوزه در قم برگزار می شود.

گفتنی است، کتاب سراب سیاست نوشته محمدرضا امینی به واکاوی اندیشه و عملکرد سیدمحمدموسوی خوئینی ها از جمله سران جبهه اصلاحات که نقش بسیار پررنگی در تحرکات و اقدامات غیرقانونی و فتنه سال های ۷۸ و ۸۸ ایفا کرده است می پردازد.

در بخشی از این کتاب که از سوی نشر اشراق و با شمارگان سه هزار نسخه و قیمت ۷۶۰۰ تومان عرضه و منتشر شده، آمده است: خوئینی ها را می توان نماد و نمود جناحی دانست که روزی با عنوان چپ اسلامی شناخته می شد، بنابراین درنگ و تامل در سیره او می تواند افزون بر آشنایی نسل های آینده انقلاب با آغاز و انجام این طیف تجربیات ارزشمندی را به آنها بدهد. این کتاب بر پایه مطالب مستدل و کاملا مستند نگاشته شده و نویسنده کوشیده است از مطالب بی سند و نامطمئن استفاده نکند و بسیاری از اسنادی که در این نوشته به کار رفته، از میان منابعی برگزیده شده که از نظر فکری به خوئینی ها و جریان نزدیک به او منتسب است.

این مراسم نقد و بررسی کتاب امروز یکشنبه 25 دی ساعت 30/18 در مجتمع امام خمینی(ره) (واقع در خیابان گلزار) قم برگزار می شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: