دوشنبه 16 ژانویه 12 | 13:50

باید با عاملین ترور مقابله به مثل کرد

با گذشت چند روز از ترور مصطفی احمدی روشن، دانشمند هسته ای کشورمان، تحلیل های بسیاری در خصوص عواقب آن و چگونگی مقابله با آن مطرح شده است. برخی افراد مانند صادق زیبا کلام معتقدند باید با 5+1 به تعامل رسید تا چنین اتفاقاتی نیفتد. کسانی مثل مهدی مهدی زاده، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس هم معتقدند باید با چنین رفتارهای ضدبشردوستانه ای از طریق قصاص عاملان، مقابله به مثل کرد.


به گزارش تریبون مستضعفین شفاف نوشت: با گذشت چند روز از ترور مصطفی احمدی روشن، دانشمند هسته ای کشورمان، تحلیل های بسیاری در خصوص عواقب آن و چگونگی مقابله با آن مطرح شده است. در این بین برخی افراد مانند دکتر صادق زیبا کلام معتقدند باید با 5+1 به تعامل رسید تا چنین اتفاقاتی نیفتد. البته از طرفی هستند کسانی مثل مهدی مهدی زاده، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس که معتقدند باید با چنین رفتارهای ضدبشردوستانه ای از طریق قصاص عاملان، مقابله به مثل کرد.

شفاف در ادامه پس از نقل گفته‌های زیباکلام به نقل از مهدی مهدی زاده، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس این گونه نوشت: حضور او می توانست برای ما مفید باشد و الان جای خالیش احساس می شود. اکنون باید سال ها صبر کنیم تا یک روشن دیگر به عرصه بیاید. تروریست ها به جامعه بشریت جفا می کنند.

وی با اشاره به عدم توان دشمن در متوقف کردن جریان غنی سازی گفت: آنها به هیچ وجه نمی توانند جلوی این حرکت عظیم را بگیرند. تنها می توانند با ضربه هایی که وارد می کنند حرکت را اندکی کند کنند که به زودی دوباره ادامه پیدا خواهد کرد.

نماینده گناباد افزود: ما باید تنها کسانی را که عامل این ترور بودند را قصاص کنیم که حق قانونی ما نیز هست. انتقام از تروریست ها جایز است.

مهدی زاده در پایان ضمن مذبوحانه خواندن این اقدام گفت: هم اکنون در جنگ هستیم و باید مراقب باشیم. باید سرمایه های ملی خود علی الخصوص دانشمندانمان را حفاظت کنیم. با تأمین آسایش روحی و جسمی دانشمندان باید به آنها قوت قلب دهیم. اگر این وقایع مجدداً تکرار شود، آیندگان ما را نخواهند بخشید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: