چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
شنبه ۰۱ بهمن ۹۰ | ۱۴:۳۹

تمجید رسانه‌های ضدانقلاب از برهنه‌ شدن گلشیفته فراهانی

برهنه شدن گلشیفته فراهانی بازیگر سینمای ایران، برای انتخاب در بخش بهترین بازیگر مستعد جوایز اسکار سینمای فرانسه که پخش تصاویر آن در فضای مجازی باعث جریحه دار شدن اهالی فرهنگ و هنر ایران شده بود، با تمجید و تشویق رسانه های ضد انقلابی چون صدای امریکا ، رادیو فردا و بی بی سی مواجه شد.


بی بی سی فارسی در وب سایت خود با کمرنگ جلوه دادن مخالفین این رفتار زشت سعی کرد آن را با حیله و نیرنگ یک جریان مبارزه ضد نظام جمهوری اسلامی معرفی کند .بی بی سی سوء استفاده گلشیفته فراهانی از بدن عریان خود را که برای جلب توجه و معروف شدن جهانی بود، این گونه تعبیر کرد: اکنون بسیاری از خود می پرسند چرا معترضان ایرانی پس از کمتر از صد کشته در سال ۸۸ به خانه های خود برگشتند؟

بی بی سی همچنین بدن عریان گلشیقته را “نمایش زیبایی‌های زندگی” و نماد یک جنبش دانست که از اوایل دهه 70 آغاز شده است!

اما در این میان صدای امریکا با اختصاص دو ساعت از زمان برنامه هایش برای حمایت از این حرکت غیراخلاقی سنگ تمام گذاشت و سعی کرد با القاء عادی سازی این رفتار مستهجن مخاطبین خود را متقاعد کند که نسبت به این رفتار اعتراض نکنند.

رادیو فردا نیز برای حمایت از این رفتار غیر عرف و غیر شرعی در بین ایرانیان، در وب سایت خود از قول عباس معروفی ضد انقلاب اینگونه نوشت : گلشيفته عزيز! کاری که شما کرديد کار حرفه‌ای شما بود، و بسيار قشنگ و موجز در بين بقيه هنرپيشگان درخشيديد، و آن حيای ايرانی را در حين رفتارتان به ما نشان داديد. من به عنوان يک همکار برای اين بازی به شما تبريک مي‌گويم و از شما حمايت مي‌کنم. مي‌خواهم بگويم خوشحال باشيد، کاری مهم انجام داده‌ايد که جامعه هنری بعدها به شما افتخار خواهد کرد.

چندی از عناصر فتنه 88 فعال در شبکه های اجتماعی خارجی از جمله امیر عباس فخر آور، فریبا داوودی مهاجر و لیلی پورزند نیز با تعریف و تمجید از عریانی گلشیفته فراهانی این رفتار زشت و غیر قابل دفاع وی را سرفصل جدیدی در زندگی اجتماعی و فردی شان دانستند و به مخاطبینشان توصیه کردند که از این زیبایی وهنر لذت ببرند !

همه این رفتارها و گفتارهای موذیانه که با هدف ترویج فرهنگ ضد اسلامی و ضد ایرانی صورت می گیرد اما در مقابل این سوال که چرا هنوز خانه سینما که خود را متولی صنفی اهالی سینمای ایران اسلامی می داند در مقابل این عمل مذموم و مغایر ارزشهای یک زن ایرانی و مسلمان ، سکوت کرده است کمرنگ جلوه می کند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: