دوشنبه 23 ژانویه 12 | 06:59
با حضور وبلاگ نویسان تهرانی برگزار می شود

تجدید پیمان فعالان مجازی با شهید احمدی روشن

این مراسم به همت خانه وبلاگ نویسان سپید و در روز سه شنبه 4 بهمن 90 ، از ساعت 15 در محل امام زاده علی اکبر چیذر برگزار خواهد شد. وبلاگ نویسان در این مراسم پایبندی خود را به ارزشهای انقلاب و راه شهیدان علی الخصوص شهدای جهاد علمی، شهید مصطفی احمدی روشن و علی محمدی اعلام خواهند نمود.


تریبون مستضعفین- همزمان با سالروز شهادت امام رضا علیه السلام جمعی از وبلاگ نویسان تهرانی با حضور بر سر مزار شهید دانشجو مصطفی احمدی روشن با این شهید و آرمان های او تجدید پیمان می کنند.

این مراسم به همت خانه وبلاگ سپید و در روز سه شنبه 4 بهمن 90 ، از ساعت 15 در محل امام زاده علی اکبر چیذر برگزار خواهد شد.

وبلاگ نویسان در این مراسم پایبندی خود را به ارزش‌های انقلاب و راه شهیدان علی الخصوص شهدای جهاد علمی، شهید مصطفی احمدی روشن و علی محمدی اعلام خواهند نمود. خانه وبلاگ نویسان سپید از عموم وبلاگ نویسان و فعالین عرصه مجازی جهت حضور در این مراسم دعوت به عمل آورده است.

خانه وبلاگ سپید تشکلی غیر دولتی است که پیش از این نیز برنامه‌هایی برای وبلاگ نویسان تدارک دیده بود که از میان آنها به اکران فیلم شکارچی شنبه و قرار تجدید میثاق با شهید آوینی  و نیز برگزاری جشنواره خط بیداری می‌توان اشاره کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: