چهارشنبه 25 ژانویه 12 | 14:58

مصطفی احمدی روشن و گلشیفته فراهانی چهره خوب و بد هفته

کاربران شبکه اجتماعی افسران در یک نظرسنجی هفتگی مصطفی احمدی‌روشن را به عنوان چهره خوب و گلشیفته فراهانی را به عنوان چهره بد این هفته انتخاب کردند.


«مصطفی احمدی‌روشن» به عنوان چهره خوب هفته و «گلشیفته فرهانی» به عنوان چهره بد هفته از سوی کاربران شبکه خبری اجتماعی «افسران» انتخاب شدند.

در نظرسنجی «افسران» از کاربران این شبکه خبری اجتماعی برای انتخاب چهره‌های خوب و بد هفته گذشته، «مصطفی احمدی‌روشن» با کسب ۹۸. ۲ درصد آرا در مقابل «اصغر فرهادی» با ۱. ۸درصد، به عنوان چهره خوب هفته «افسران» معرفی شد.

از سوی دیگر در میان چهره‌های بد هفته، «گلشیفته فراهانی» با کسب ۵۹. ۳ درصد به عنوان چهره بد این هفته و پس از آن «یوکیو آمانو» (مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی) با ۲۵. ۸ درصد «، ریک سنتروم» (سناتور جمهوری‌خواهی که از ترور احمدی‌روشن حمایت کرده بود) با ۱۰. ۳درصد و «نظامیان آمریکایی توهین کننده به اجساد کشته شدگان افغان» با ۴. ۶ درصد قرارگرفتند.

گفتنی است از روز شنبه گذشته کاربران «افسران» این افراد را به دلایل ذیل به عنوان نامزدهای چهره خوب و بد هفته انتخاب کرده بودند.

چهره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خوب:

مصطفی احمدی روشن
شهید مصطفی احمدی روشندانشمند هسته‌ای کشورمان چهارمین دانشمندی است که لیاقت شهادت در مسیر پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی را کسب کرد و توسط عوامل آمریکا و رژیم صهیونیستی به شهادترسید. پس از شهادت ایشان موج گسترده‌ای از محکومیت‌ها در کشور شکل گرفت و دانشجویان زیادی به روش‌های مختلف اعلام کردند که راه این شهید را ادامه خواهندداد.

اصغر فرهادی
اصغر فرهادی کارگردان ایرانی، هفته گذشته بخاطر فیلم جدایی نادر از سیمین برنده جایزه سینمایی گلدن گلوب شد. گلدن گلوب نام مجموعه جوایزی است که هرساله در ایالات متحده آمریکا توسط اتحادیهمطبوعات خارجی هالیوود به بهترین تولیدات سینمایی و تلویزیونی اهدا می‌گردد. او درهنگام دریافت جایزه از ملت ایران تشکر کرد و آن‌ها را مردمانی صلح دوست معرفی کرد.

چهره‌های بد:

ریک سنتروم
ریک سنتروم، سناتور جمهوریخواه و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا از ترور شهید احمدی روشن استقبال کرد و آن را اقدامی تحسین برانگیز و راهی برای حفاظت از جان شهروندان آمریکایی دانست و به دانشمندان هسته‌ای هشدار داد که در صورت همکاری با برنامه هسته‌ای ایران امنیت نخواهند داشت.

یوکیو آمانو
یوکیو آمانو، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی حدود ۲ ماه پیش و قبل از انتشار آخرین گزارش خود اطلاعات هسته‌ای ایران از جمله اطلاعات دانشمندان هسته‌ای کشورمان را در اختیار ۵ کشورقرار داده بود. در حالی که طبق اساسنامه آژانس او حق انجام این کار را نداشته و این اقدام عامل اصلی شناسایی و ترور دانشمندان هسته‌ای ایران است.

گلشیفته فراهانی
هفته گذشته تصویری برهنه ازگلشیفته فراهانی، بازیگر ایرانی در مجله مادام لافیگارو منتشر شد. این اقدام غیراخلاقی او به علت بی‌حرمتی و پایین آوردنشان زن ایرانی به شدت توسط کاربران ایرانی در داخل و خارج از کشور مورد انتقاد قرار گرفت.

نظامیان آمریکایی توهین کننده به اجساد کشته شدگان افغان
هفته گذشته ویدئویی از پنجنظامی آمریکایی در افغانستان منتشر شد که به اجساد چند افغان بی‌حرمتی کرده بودند. این اقدام آن‌ها خشم مردم افغانستان و گروه‌های مذهبی و حقوق بشری را برانگیخت و وزیر امور خارجه آمریکا نیز آن را اقدامی غیراخلاقی و مستحق مجازات خواند.

کاربران شبکه اجتماعی «افسران» در طول هر هفته می‌توانند چهره خوب و بد هفته را از طریق قسمت «ارتباط با مدیر» پیشنهاد بدهند که نهایتا ازمیان آن‌ها، نامزدهای چهره خوب و بد هفته معین می‌شوند.

در حال حاضر کاربران این شبکه برای ارائه پیشنهادهای خود پیرامون «چهره‌های خوب و بد این هفته» تا روز جمعه ۷ بهمن فرصت دارند.

  1. mmsk
    31 ژانویه 2012

    درست نیست اسم یک شهید رو در کنار اسم یک […] قرار بدین

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: