شنبه 28 ژانویه 12 | 20:25

پرونده تسخیر سفارت انگلستان در شماره جدید «حیات»

حیات در سرویس سیاست خود، به موضوع انتخابات مجلس و نقش دانشجو پرداخته است. سرویس پایداری عنوان «دانشجوی دیروز، دانشجوی امروز» را برای پرونده این شماره خود برگزیده است و با سردار مسجدیان و حجت الاسلام کتابی مصاحبه کرده است. گفتاری از استاد فیاض با موضوع مساله شناسی انقلاب اسلامی، تیتر اول روی جلد این شماره، به این سرویس اختصاص دارد.


 شماره جدید ماه‌نامه فرهنگی سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام در 76 صفحه  با کتاب ضمیمه «سه دقیقه در مقتل گمنامی» (ویژه راهیان نور) منتشر شد.

ماه‌نامه فرهنگی سیاسی حیات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام در شماره 60، از هفت بخش و چهار پرونده ویژه تشکیل شده است. حیات در سرویس سیاست خود، به موضوع انتخابات مجلس و نقش دانشجو پرداخته است. سرویس بین الملل این نشریه، در پرونده ای با عنوان «شکست منشور عبد العزیز»، به بررسی آینده پادشاهی عربستان سعودی پرداخته است.

سرویس سنگر سایبری (پرونده ویژه ماه) در پرونده ویژه‌ای با عنوان «با امام صادقی‌ها در لجمن اینترنت» نمونه های فعالیت سایبری و وبلاگی دانشجویان بسیجی دانشگاه امام صادق علیه السلام را مورد بررسی قرار داده است. سرویس پایداری عنوان «دانشجوی دیروز، دانشجوی امروز» را برای پرونده این شماره خود برگزیده است و با سردار مسجدیان و حجت الاسلام کتابی مصاحبه کرده است. گفتاری از استاد فیاض با موضوع مساله شناسی انقلاب اسلامی، تیتر اول روی جلد این شماره، به این سرویس اختصاص دارد.

بخش پاتوق نیز ، به مطالب ادبی، هنری و …. از اهالی علم و فرهنگ و هنر پرداخته است.

در این شماره، پاتوق علاوه بر روند جاری خود، از یک پرونده ویژه برخوردار است. پرونده ویژه جنبش هشت آذر که به قضیه تسخیر قلهک و سفارت انگلستان (هشت آذر 90) می پردازد.

گفتنی است حیات، حرفه ای ترین نشریه دانشجویی کشور است که به کوشش دانشجویان بسیجی دانشگاه امام صادق علیه السلام منتشر می شود. تصویر روی جلد این شماره، به عکس اختصاصی دکتر ابراهیم فیاض اختصاص یافته است.

در این شماره، آثار و گفتارهایی از حضرت امام روح‌الله، امام خامنه‌ای، سردار شهید محمدابراهیم موسی‌پسندی،شهید مهدی رجب بیگی، شهید احمدرضا احمدی، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین کتابی، سردار مسجدیان، دکتر ابراهیم فیاض، تقی دژاکام، علیرضا بازارگان، محمدصالح مفتاح، محمد جبارپور، علی عبدالاحد، مصطفی حضوری، سید‌علی‌اصغر علوی، میلاد عرفان‌پور، بشیر خالقی پور، سجاد سامانی و … به چشم می خورد.

برای اشتراک یک دوره 9 شماره ای این مجله، مبلغ 10هزار تومان را به کارت شماره 6104337058092519 ، حساب شماره 3836672962، شماره شبا (واریز اینترنتی) IR80 0120 0100 0000 3836 6729 62 به نام آقای حسن جعفری بانک ملت واریز کرده و شناسه پرداختی، کدپستی را به ایمیل hayatmag.isu@gmail.com ارسال کنید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: