شنبه 28 ژانویه 12 | 18:18

تصاویر پخش نشده از انقلاب اسلامی در مستند صراط

تصاویر پخش نشده انقلاب اسلامی در مستند «صراط» از امشب روی آنتن می‌رود.


تصاویر پخش نشده انقلاب اسلامی در مستند «صراط» از امشب روی آنتن می‌رود.

در این مستند ۱۳ قسمتی، با تکیه بر اسناد تصویری، صوتی و مکتوب، فراز و فرود‌ها، مشکلات، موفقیت‌ها، کاستی‌ها، پیشرفت‌ها و چالش‌های تاریخ سی و سه ساله انقلاب بررسی می‌شود.

صراط نیز همچون مستندهای سیره عملی امام روح الله (ره)، مستند دفاع مقدس و «شاخص»، در واحد مرکزی خبر تهیه شده است. واحد مرکزی خبر با توجه به نیاز جامعه از سال ۱۳۸۶ تا کنون، تولید این گونه مستندهای تاریخی، سیاسی و اجتماعی را نیز در دستور کار قرار داده است. تصاویر پخش شده در تیزر مستند صراط نشان می‌دهد که این مستند قرار است به موضوع تاریخ انقلاب بپردازد.

در مستند «صراط» فراز و نشیب‌های موضوعاتی همچون؛ ثبات ارمانی، انعطاف ساختاری، مبارزه با مفاسد اقتصادی، ‌قانون گرایی و قانون‌گریزی، نقش مردم، ‌عدالت اجتماعی، استقلال دفاعی، هسته‌ای، جوانان، پیشرفتهای علمی، بیداری اسلامی، پیشرفتهای پزشکی و پایداری و ایستادگی ملی از اول انقلاب تا امسال مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بخشی از تصاویر مستند صراط، از آرشیو قدیمی صداوسیما تهیه شده و تاکنون از هیچ شبکه‌ای پخش نشده است.

مستند صراط به همت خبرنگاران واحد مرکزی خبر امیر شجاعی، مصطفی قمری وفا، کامران نجف‌زاده، میترا لبافی، ‌علی کربلایی حسینی، ‌ محمد دلاوری، عاطفه میر سیدی، ‌احمد صمدی، ‌سیدعلی اوجی، ‌سید مهدی شریفی، ‌مجتبی قاسم‌زاده، ایمان مراتی و فتحعلی فاخری تهیه شده است. مستند صراط از امشب در پایان خبر بیست و سی شبکه دوم و خبر ۲۱ شبکه اول پخش خواهد شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: