چهارشنبه 01 فوریه 12 | 02:08
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران :

دولت با ساخت مسکن از افزایش متقاضی در بازار جلوگیری کند

در سال ۸۰۰ هزار ازدواج یعنی ۸۰۰ هزار متقاضی برای سکونت داريم که بخش اعظمی از این متقاضیان مربوط به شهرهاست و اگر در این راستا فکری نشود با تجمع متقاضیان مواجه می‌شویم.


عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: مسکن بخشی از اقتصاد ایران است و دولت باید عرضه و تولید در بخش مسکن را افزایش دهد.

حسن محتشم اظهار داشت: با توجه به اینکه مسکن در کشور ما بخشی از اقتصاد است در حال حاضر با تراکم متقاضی در شهر‌ها مواجه هستیم.

وی تصریح کرد: دولت باید در عرضه و تولید تصمیماتی را اتخاذ کند تا با انباشت تراکم متقاضی مواجه نشویم.

عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران با بیان اینکه تا زمانی که در تولید و عرضه مسکن از طریق سازندگان اقدام نشود با مشکل افزایش قیمت مواجه هستیم، افزود: در حالی که افزایش قیمت را داریم، رکود در بخش مسکن نیز وجود دارد.

محتشم خاطرنشان کرد: در سال ۸۰۰ هزار ازدواج یعنی ۸۰۰ هزار متقاضی برای سکونت داريم که بخش اعظمی از این متقاضیان مربوط به شهرهاست و اگر در این راستا فکری نشود با تجمع متقاضیان مواجه می‌شویم.

عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران همچنین تصریح کرد: باید دولت در راستای مدیریت بخش مسکن تولید و عرضه مسکن را افزایش دهد به طوری که با افزایش متقاضی برای خانه دار شدن مواجه نشویم که اگر این اتفاق رخ بدهد همزمان با تراکم تقاضا افزایش قیمت را نیز درپیش داریم.

برچسب‌ها: ، ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: