پنج‌شنبه 17 ژوئن 10 | 13:22

مهدی هاشمی هر چه سریعتر به ایران بازگردد

در صورت عدم مراجعه مهدی هاشمی به ایران بایداز راههای دیگر از جمله اینترپل وارد عمل شده و این موضوع را پیگیری کرد. مهدی هاشمی باید پاسخگوی جرائم خود باشد. کوثری با تاکید بر اینکه مهدی هاشمی باید در قبال جرم هایی که انجام داده پاسخگو باشد تصریح کرد:این مسئله در نهایت به قوه قضائیه مربوط می شود و این دستگاه باید جوابگو باشد که در مورد این پرونده چه اقدامی می خواهد انجام دهد. با توجه به اینکه پرونده مهدی هاشمی آماده رسیدگی است بهتر است که هر چه زودتر خودش به ایران برگردد.


با گذشت بیش از 2 ماه از صدور حکم جلب مهدی هاشمی و قطعی شدن دستگیری وی درخواست های فعالان سیاسی برای بازگشت پسر دوم آقای هاشمی و محاکمه وی همچنان ادامه دارد.

در همین رابطه اسماعیل کوثری،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو با شبکه ایران خواستار بازگشت فوری مهدی هاشمی شد و افزود: با توجه به اینکه مهدی هاشمی یکسری تخلفاتی انجام داده که در حد جرم محسوب می شود باید برای رسیدگی به جرم های خود به دادگاه مراجعه کند.

وی ادامه داد: در صورت عدم مراجعه مهدی هاشمی به ایران بایداز راههای دیگر از جمله اینترپل وارد عمل شده و این موضوع را پیگیری کرد.

مهدی هاشمی باید پاسخگوی جرائم خود باشد

کوثری با تاکید بر اینکه مهدی هاشمی باید در قبال جرم هایی که انجام داده پاسخگو باشد تصریح کرد:این مسئله در نهایت به قوه قضائیه مربوط می شود و این دستگاه باید جوابگو باشد که در مورد این پرونده چه اقدامی می خواهد انجام دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: با توجه به اینکه پرونده مهدی هاشمی آماده رسیدگی است بهتر است که هر چه زودتر خودش به ایران برگردد تا به پرونده اش رسیدگی شود و این کار را به تاخیر نیندازد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.