پنج‌شنبه 17 ژوئن 10 | 16:22

دانلود مستند تقاطع؛ ساخته شده در مورد قتل ندا آقاسلطان

مستند تقاطع اولین مستند رسمی ساخته شده در مورد حادثه‌ی قتل خانم آقا سلطان است که در تاریخ ۲۱ خرداد ۸۹ از شبکه سوم سیما پخش شد. سازنده‌ی این مستند به سراغ افراد حاضر در آن صحنه می‌رود و جزئیات اتفاق آن روز را از آنان جویا می‌شود، فیلم‌های موجود را بازبینی می‌کند و سعی در روشن ساختن زوایای مغفول مانده‌ی این حادثه ی تلخ دارد. از مهم‌ترین نکاتی که در این فیلم بررسی می‌شود نقش عباس کارگر جاوید، بسیجی‌ای که در صحنه حضور داشته است و برخی او را قاتل آقا سلطان معرفی کردند، است.


لینک اصلی دانلود مستند تقاطع
لینک دوم

مستند تقاطع اولین مستند رسمی ساخته شده در مورد حادثه‌ی قتل خانم آقا سلطان است که در تاریخ ۲۱ خرداد ۸۹ از شبکه سوم سیما پخش شد.

ندا آقا سلطان در آشوب‌های پس از انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ در یکی از خیابان‌های فرعی خیابان کارگر شمالی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به طرز دلخراشی جان سپرد. سازنده‌ی این مستند به سراغ افراد حاضر در آن صحنه می‌رود و جزئیات اتفاق آن روز را از آنان جویا می‌شود، فیلم‌های موجود را بازبینی می‌کند و سعی در روشن ساختن زوایای مغفول مانده‌ی این حادثه ی تلخ دارد.

از مهم‌ترین نکاتی که در این فیلم بررسی می‌شود نقش عباس کارگر جاوید، بسیجی‌ای که در صحنه حضور داشته است و برخی او را قاتل آقا سلطان معرفی کردند، است.

 1. مهدی
  18 ژوئن 2010

  به نظر بنده این مستند یک جانبه گرایی شده بود اگر با خانواده ایی ندا هم مصاحبه میشود خیلی خوب بود البته کامل باید پخش شود نه فقط نکاتی که موافق با دولت باشد.وانشالله زمان وتاریخ حقایق روا نشان میده .انشالله پیروز ایران

 2. علی
  2 نوامبر 2010

  با اطرافیانش هم که صحبت شده بود…
  همچنین با استاد موسیقیش…
  در ضمن خواستند با آرش حجازی فتنه گر هم صحبت کنند که خودش قبول نکرده بود…

 3. آذر
  29 ژوئن 2013

  علی !!!
  با نزدیک ترین افراد، یعنی خانواده ندا صحبت نشده بعد میگی صحبت شده ؟
  اون شخصی که میگید معلم موسیقی اونه، واقعا هست؟ بازیگر نیست .
  خدا شما رو به راه راست هدایت کنه و ظالمان رو جزا عطا کند .
  زنده باد اسلام و ایران بون متملقان و ظالمان

 4. م
  5 نوامبر 2013

  فقط بگم که می خواستن با خانواده اش صحبت کنن اونا قبول نکردن

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.