یکشنبه 21 ژوئن 09 | 23:01
توصیه هایی برای مقابله با اولین کودتای اینترنتی آمریکا

در برابر کودتای رسانه‌ای آمریکا مقاومت کنید

اینها دارن یه کاری میکنند توی ایران که هیچ ای دیگه نکردن جای دارن یه چیز جدیدو امتحان میکنن این پروژه یه پروژه دست چپیه از داخل اتحادیه اروپا و امریکا و اسرائیل یه شرایط تصویری و مدیایی بوجود آوردن که توسط اون دارن مردم سکولار و اصلاح طلب ایرانو هدایت میکنن هدایت احساسی هدایت فکری بزرگترین قسمتش این نبرد خارج از خیابانهاست و توی کله مردمه، توی خونه هاشون جلوی تلوزیون و بعد توی خیابون دولت بیخیال خیابان بشه یه کم و به این نبرد میدیایی بپردازه.


کودتای اینترنتی آمریکابه گزارش تریبون مستضعفین، به اولین کودتای اینترنتی آمریکا خوش آمدید. کودتای ۲۸ مرداد هم اولین کودتای مدل از نوع خودش بود.

از انتشار ویدیوهای خشونت‌بار اغتشاشات اخیر در تهران خودداری کنید. این‌کار به هیچکس جز کودتاگران هدایت شده از خارج کشور کمک نخواهد کرد. چرا فکر می‌کنید یوتیوب تنها دو سه روز پیش برای اولین بار اجازه پخش چنین ویدیوهای خشونت‌باری را، آن‌هم فقط درباره ایران، صادر کرد؟ کدام شورش شهری را سراغ دارید که به این مدل توسط مدیای غرب هدایت شده باشد؟

اینها دارند در ایران کاری می‌کنند که هیچ جای دیگر نکردند. اینجا دارند چیز جدیدی را امتحان می‌کنند. این پروژه یه پروژه دست چپی است از داخل اتحادیه اروپا و امریکا و اسرائیل یه شرایط تصویری و مدیایی بوجود آورده‌اند که توسط آن مردم سکولار و اصلاح طلب ایران را هدایت می‌کنند؛ هدایت احساسی و هدایت فکری. بزرگترین قسمت این نبرد خارج از خیابان‌هاست و در سر مردم است، توی خانه‌هاشون جلوی تلویزیون و بعد در خیابان، دولت خیابان را ول کند و کمی به این نبرد میدیایی بپردازد.

و بیاد با این کودتای مغزی بجنگه، اینان دارند روی ما ایرانی‌ها یه تکنولوژی خیلی پیشرفته رو امتحان می‌کنند. میفهمی عمق فاجعه را؟ کودتای ۲۸ مرداد خودش یه چیز تازه بود برای زمان خودش، اولین تغییر رژیم با آن مدل. الان هم چنین حالتی را دارند. دارند با دست خودمان بدبختمان میکنند و ما باید سریعا پاتک ایدئولوژیک بزنیم وگرنه باختیم. نماز جمعه عالی بود برای ایران. اما توی خارج این کودتا مثل یه جانوره، مثل یک ویروس، یه اژدهاست که برای مبارزه با اسلام ساخته‌اند. این موجود از اسلام استفاده میکند! از فرهنگ شهادت! از فرهنگ الله اکبر! از اسلام علیه خودش به وجه پست مدرنیستی استفاده می‌کنند. تنها راه پاتک ایدئولوژیک این است که اگر این افراد از اسلام بر ضد اسلام استفاده می‌کنند، شما باید با تزریق یه جور رفتار غربی تقلبی علیه رفتار غربی‌شان به جنگ‌شان بروید. اصلا نباید سرکوب کرد! اصلا نباید از خشونت فیزیکی استفاده کرد.

الان باید تلوزیون ایران هم باید همین ویدیوها رو پخش کند و در اطراف اینها مسئله و سوال‌های خودشان را ایجاد کند. پنل بگذارد و متخصص بیارورد و با مردم صحبت کند. مردم بیایند و بگویند چی فکر می‌کنند. باید راحت برخورد کرد و نشان داد که دولت اصلا از این اتفاق‌ها خجالت زده نیست که بخواهد قایم بشود. حالا که همه می‌دانند… نباید گذاشت که این‌ها حربه بشود. این‌ها دارند از روی امام کپی برداری می‌کنند علیه امام. مثل نوار کاست امام! اینترنت شده محل تکثیر و پخش این ویدیوها. در ضمن حالا که رهبری به این خوبی صحبت میکند، اگر رهبری موافقت کنند گفتگوی مفصلی بگذارند. اما نه به حالت مصاحبه، بلکه خطابه برای مدیای غرب با رئیس جمهور. …. فرد دیگر مثل وزیر کشور یا سخنگوی دولت بیاید در تلوزیون و درباره این کشته شده‌ها حرف بزند. اصلا نباید به اینها این اجازه را داد که از تکنولوژی تصویری علیه انقلاب استفاده کنند. باید ایران مدیریت این تصاویر رو سریعا به عهده بگیرد.

البته باید نیروی نظامی داشت و باید از باتون و فشار آب و دیگر تجهیزات مدرن برای مقابله با شورش‌ها استفاده کرد، اما به هیچ وجه نباید از چاقو استفاده کرده و یا شلیک کرد. پلیس اگر یک گلوله شلیک کند، دوربین‌های آن را هزار بار بصورت تصویر به صورت شلیک دوربینی به ما برمیگردانند.

باید مردم را آگاه کرد. باید با استفاده از تکنیک‌های رسانه‌ای و بازگو کردن حقایق جلوی این کودتای رسانه‌ای را گرفت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.