چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه ۲۳ بهمن ۹۰ | ۱۴:۴۳
توصیه‌های رهبر انقلاب به اسماعیل هنیه

رهبر انقلاب: در ایستادگی برادران مقاومت و مردم فلسطین تردید نداریم

من دیروز از نزدیک و همچنین با پروازی که با هلی‌کوپ‌تر داشتم، شاهد حضور میلیون‌ها نفر در مراسم ۲۲ بهمن در تهران بودم و ما ملت ایران را ذخیره استراتژیک برای موضوع فلسطین می‌دانیم.


آقای اسماعیل هنیه نخست وزیر قانونی دولت فلسطین صبح امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار، پشتیبانی ملت‌ها بویژه امت اسلامی از مقاومت اسلامی فلسطین را عمق استراتژیک گروه‌های مقاومت دانستند و تأکید کردند: پیروزی‌های سال‌های اخیر در فلسطین و حتی بخشی از علل بیداری اسلامی در منطقه، نتیجه ایستادگی مردم و گروه‌های مقاومت فلسطینی بوده است و پیروزی‌های آینده و تحقق وعده الهی نیز در گرو همین ایستادگی و مقاومت است.

ایشان با اشاره به ایستادگی مردم غزه و شکست رژیم صهیونیستی در جنگ ۲۲ روزه افزودند: شکی وجود ندارد که احساسات متراکم ملت‌های منطقه در قضیه غزه نیز در انفجار ناگهانی آتشفشان منطقه مؤثر بوده است.

ایشان با تأکید بر اینکه هر حرکت تضعیف‌کننده مقاومت، آینده را مخدوش خواهد کرد، خاطرنشان کردند: باید همواره مراقب نفوذ عناصر سازشکار به کالبد مقاومت بود زیرا بروز بیماری، تدریجی است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خطاب به آقای اسماعیل هنیه افزودند: ما در ایستادگی شما و بسیاری از برادران مقاومت تردید نداریم و مردم نیز از مقاومت فلسطین انتظاری جز ایستادگی ندارند.

ایشان با یادآوری سرنوشت یاسر عرفات که بعد از محبوبیت سال‌های دوران ایستادگی، بعلت خروج از مسیر مقاومت، مطرود ملت‌های منطقه شده بود، تأکید کردند: مقاومت و ایستادگی زمینه‌ساز جذب دل‌های مردم و ذخیره بزرگی است که باید آن را حفظ کرد.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران قضیه فلسطین را قضیه‌ای اسلامی و موضوع خود می‌داند، خاطرنشان کردند: ایران در قضیه فلسطین ثابت و صادق است و همواره در کنار مردم فلسطین و مقاومت خواهد بود.

آقای اسماعیل هنیه نخست‌وزیر قانونی دولت فلسطین نیز در سخنانی ضمن ابراز خرسندی فراوان از دیدار با رهبر انقلاب اسلامی و تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، امسال در حالی برگزار می‌شود که دنیا و منطقه شاهد تحولات و تغییرات بزرگی بویژه بیداری اسلامی بوده است.

وی با تشکر از حمایت‌های دولت و ملت ایران از قضیه فلسطین افزود: من دیروز از نزدیک و همچنین با پروازی که با هلی‌کوپ‌تر داشتم، شاهد حضور میلیون‌ها نفر در مراسم ۲۲ بهمن در تهران بودم و ما ملت ایران را ذخیره استراتژیک برای موضوع فلسطین می‌دانیم

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: