جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۲۶ بهمن ۹۰ | ۱۶:۰۷

فقط یک احمق هوادارانش را به حرف افراد مجهول‌الهویه به خیابان‌ها می‌آورد

در مقابل رژیم، خیلی آدم باید احمق باشد که هوادارانش را به خاطر سخن یاوه یک یاوه گو که معلوم نیست کیست و چکاره است، شورای هماهنگی سبز و اردشیر امیرارجمند به خیابان‌ها بیاورد.


«مگر رضا پهلوی دیوانه است که بگوید مردم به خاطر او به خیابان می‌آیند».

این مطلب را شبکه ضدانقلابی بالا‌ترین منتشر کرده است. در حالی که زد و خورد لفظی میان طیف‌های گوناگون اپوزیسیون شدت گرفته، یکی از حامیان ربع پهلوی در بالا‌ترین نوشت: وقتی رضا پهلوی از راهپیمایی حمایت می‌کند، عده‌ای به او می‌گویند که می‌خواهد از این قضیه سوء استفاده کند. او تا به حال بار‌ها از حرکت‌ها حمایت کرده اما هرگز نگفت مردم به خاطر حمایت از او به خیابان‌ها آمده‌اند. مگر دیوانه است که چنین سخنی بر زبان براند.

نویسنده بالا‌ترین می‌افزاید: اما اگر رضا پهلوی دیوانه نیست، مخالفان او در اپوزیسیون افسار گسیخته و واقعا دیوانه شده‌اند به طوری که اراجیف را با سخن سیاسی یکی می‌گیرند. اخیرا باز دست گرفته‌اند که اگر رضا پهلوی خیلی ادعا دارد از طرفدارانش بخواهد به خیابانهای تهران بیایند. پاسخ این است که چرا این درخواست را از مسعود رجوی نمی‌کنید؟ یا آقای بنی صدر، یا حضرات سر‌شناسان جبهه ملی؟ چرا آن‌ها هوادارانشان را به خیابان نمی‌آورند؟ پاسخ خیلی ساده است؛ برای آنکه در مقابل رژیم، خیلی آدم باید احمق باشد که هوادارانش را به خاطر سخن یاوه یک یاوه گو که معلوم نیست کیست و چکاره است ،شورای هماهنگی سبز و اردشیر امیرارجمند به خیابان‌ها بیاورد. و حتی اگر نامبردگان عقلشان را از دست بدهند و بخواهند ملت را به خیابان بکشند کسی به حرف آن‌ها گوش نخواهد کرد.

در همین حال یکی از کاربران بالا‌ترین که جوگیر شده و ظاهراً پریروز و دیروز سرکار رفته، نوشت: من که هر چی سوت زدم، جوابی نشنیدم. فقط فضای اینترنت رو شلوغ می‌کنن اما خیابان و پشت بوم، خلوته.

گفتنی است که کوه تبلیغات محافل رسانه‌ای و سیاسی ضد انقلاب اگر در فراخوان‌های دروغین قبلی، موش می‌زایید، امسال حتی‌‌ همان موش را نزایید. فتنه گران بازی خورده‌ای نظیر کروبی و موسوی، ۲۵ بهمن سال گذشته از فتنه گران خواسته بودند به بهانه حمایت از انقلاب‌های منطقه به خیابان بیایند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: