شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
پنج شنبه ۱۱ اسفند ۹۰ | ۱۴:۰۹

اولین بخش «ثریا» امشب به روی آنتن می‌رود

اولين قسمت از برنامه تلويزيوني ثريا با موضوع علم و فناوري كاري از گروه دانش و اقتصاد شبكه اين هفته ازشبكه يك سيما پخش خواهد شد.


به گزارش تریبون مستضعفین اولين قسمت از برنامه تلويزيوني ثريا با موضوع علم و فناوري كاري از گروه دانش و اقتصاد شبكه اين هفته ازشبكه يك سيما پخش خواهد شد. اين برنامه با رويكردي چالشي و اميد‌آفرين در تلاش است تا مسايل اصلي كشور در حوزه علم و فناوري را بررسي نمايد.

بينندگان برنامه در هر قسمت با مسايل حوزه‌اي از حوزه‌هاي علم و فناوري آشنا مي‌شوند و كارشناسان برنامه همراه با مهمانان به واكاوي ريشه‌هاي مسايل مي‌پردازند.

مخاطب اين برنامه تمام مردم ايران و به خصوص دانشجويان و اساتيد خواهند بود. «ثريا» هر پنجشنبه ساعت 23 و 30 دقيقه از شبكه اول سيما به صورت زنده پخش خواهد شد. در اولين قسمت از اين برنامه دست‌اوردها و موفقيت‌هاي كشورمان در حوزه هوا و فضا مورد بررسي قرار خواهد گرفت. ميهمانان اين قسمت از برنامه سردار مهندس فرحي، معاون وزير دفاع و رئيس صنايع هوا و فضا و دكتر فاضلي سرپرست سازمان فضايي ايران خواهند بود.

تهيه كننده برنامه محسن مقصودي، كارگردان هنري مجيد آسودگان، جانشين تهيه رضا جوهرچي،مدير توليد علي شفيعي و سرپرست تيم پژوهش سيد حسن موسوي فرد مي‌باشند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: