سه‌شنبه 22 ژوئن 10 | 20:53

استعفای 11 عضو کمیسیون آموزش مجلس در اعتراض به عملکرد عباسپور

جناب لاریجانی با احترام و عنایت به مسایل اخیر در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و رفتارهای غیرقانونی و نقض ماده های 33، 34، 147 آیین نامه داخلی، توسط عباسپور و سوء استفاده از جایگاه ریاست کمیسیون در حمایت غیرمتعارف از دانشگاه آزاد اسلامی، این جنابان، اعضای کمیسیون آموزش، تا تعیین تکلیف موضوعات پیش آمده در ساعات جلسه کمیسیون در هیات رییسه مجلس شورای اسلامی حضور خواهیم داشت.


11 عضو كميسيون آموزش مجلس در اعتراض به عملكرد عباس‌پور رئيس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي و همچنين شيطنت‌هاي وي در تصويب مصوبه بحث‌برانگيز روز يكشنبه مجلس، طي نامه‌اي به علي لاريجاني رئيس قوه قانونگذاري كشور استعفاي خود را از ادامه فعاليت در اين كمیسيون اعلام كرده و تأكيد كرده‌اند تا زماني كه برخورد لازم با عباس‌پور صورت نگيرد، در كميسيون حاضر نخواهند شد.

نورالله حیدری دستایی، مهدی کریمی فیروزجایی، فرهاد نیری، طیبه صفایی، لاله افتخاری، آجرلو، اسدالله عباسی، سید قدرت الله حسینی، علیرضا سلیمی، مرتضی آقا تهرانی و اعزازی 11 نماینده مستعفی مجلس امروز در بین دانشجویان تجمع کننده در مقابل مجلس حضور یافتند.

این نمایندگان خطاب به آقای علی لاریجانی گفتند: جناب لاریجانی با احترام و عنایت به مسایل اخیر در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و رفتارهای غیرقانونی و نقض ماده های 33، 34، 147 آیین نامه داخلی، توسط عباسپور و سوء استفاده از جایگاه ریاست کمیسیون در حمایت غیرمتعارف از دانشگاه آزاد اسلامی، این جنابان، اعضای کمیسیون آموزش، تا تعیین تکلیف موضوعات پیش آمده در ساعات جلسه کمیسیون در هیات رییسه مجلس شورای اسلامی حضور خواهیم داشت.

گفتنی است که آقای عباسپور برادر زن آقای جاسبی است و در طرح تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از دانشگاه آزاد نیز یکی از مخالفان  و سنگ‌اندازان آن طرح بود.

  1. هابيل
    22 ژوئن 2010

    بازم به اين ها
    يه چيزهايي دارن

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.