پنج‌شنبه 05 آوریل 12 | 13:55

«شعله در زمهرير» در سالن اصلی تئاتر شهر

به همت فرهنگ سرای اندیشه نمايش «شعله در زمهرير» به كارگرداني محمدرضا مداحيان در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه می رود .


به همت فرهنگ سرای اندیشه نمايش «شعله در زمهرير» به كارگرداني محمدرضا مداحيان در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه می رود .

به گزارش روابط عمومي فرهنگ سراي انديشه ،‌ همزمان با فرارسيدن ايام سوگواري شهادت بانوي دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) ، فرهنگ سراي انديشه با همكاري گروه فرهنگي هنري تراب در نظر دارند با نمایش اثري هنري پذيراي دلسوختگان آن آستان باشند .

به همين منظور نمايشنامه « شعله در زمهرير » با بازنويسي جديد از تاريخ 17 فروردين لغايت 8 ارديبهشت در سالن اصلی تئاتر شهر به اجرا در خواهد آمد .

تاراج آئين ، آينه و غزل رهايي ؛ در غالب اجراي متفاوتي به اجرا در مي آيد كه لقب پرمخاطب ترين اثر نمايشي سال های 87 و 88 را به ثب رسانيده است .

شايان ذكر است در بخشي از اين نمايشنامه، داستان برزخ خواصي را به تصویر می کشدکه منجر به شهادت با نوي دو عالم شدند و از سوي ديگر شخصيت ايراني نمايش داده مي شود كه در انتظار پيداكردن حلقه گمشده زندگي معنوي خود مي باشد كه به دنبال تمسك به اهل بيت مي خواهد خود را از ورطه عذاب و تاريكي برزخ برهاند .

خاطر نشان مي گردد اين نمايشنامه از تاريخ 17 فروردین لغايت 8 اردیبهشت همه روزه از ساعت 19:30 در سالن اصلی تئاتر شهر برگزار می شود.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تفن های 88766030 و 88765509 تماس حاصل و یا به آدرس خیابان شریعتی نرسیده به پل سیدخندان بوستان هلال احمر روابط عمومی فرهنگ سرای اندیشه مراجعه کنند

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: