چهارشنبه 23 ژوئن 10 | 15:18

مطهری: حسینیان و کوچک‌اف مشکل اصولگرایان هستند

رادیو سراسری هم که این جلسه را همانند دیگر جلسات علنی مجلس به صورت زنده پخش می کرد، بلافاصله پس از اظهارات غیراخلاقی مطهری همانند مدیر جلسه علنی مجلس، اقدام به قطع صدای وی کرد. رسایی هم به سمت کوچک‌زاده رفت و وی را به آرامش و شنیدن ادامه سخنان مطهری فراخواند. به موازات این موضوع، بسیاری از نمایندگان مجلس به حمایت از کوچک زاده و در اعتراض به اهانت های علی مطهری اعتراض کردند.


علی مطهری نماینده مردم تهران در مخالفت با فوریت طرح معتبر بودن اساسنامه جدید دانشگاه آزاد مصوب شورای عالی فرهنگی، با خواسته بیش از 150 نماینده مخالفت کرد و گفت که باید منتظر نظر شورای نگهبان ماند.

وی سپس با متهم کردن منتقدان اقدام اخیر مجلس به استفاده ابزاری از بیانات رهبر انقلاب، در سخنانی غیراخلاقی اظهار داشت: آقای حسینیان در صحبت‌های خود گفتند به این طرح رای بدهید تا مشکلات اصولگرایان حل شود اما باید گفت اصولگرایان هیچ مشکلی جز شما و امثال شما و آقای کوچک‌اف ندارند!

پس از این سخنان و سکوت چند لحظه ای همه نمایندگان، کوچک‌زاده به نشانه اعتراض به این اهانت، یک شی را به سمت مطهری پرتاب کرد اما ناگهان مطهری، کوچک زاده را با عبارات رکیکی چون “خفه شو، بتمرگ سر جات …” آماج توهین‌های خود قرار داد. شبکه ایران از انتشار بخش پایانی فحاشی مطهری معذور است.

رادیو سراسری هم که این جلسه را همانند دیگر جلسات علنی مجلس به صورت زنده پخش می کرد، بلافاصله پس از اظهارات غیراخلاقی مطهری همانند مدیر جلسه علنی مجلس، اقدام به قطع صدای وی کرد.

رسایی هم به سمت کوچک‌زاده رفت و وی را به آرامش و شنیدن ادامه سخنان مطهری فراخواند.

به موازات این موضوع، بسیاری از نمایندگان مجلس به حمایت از کوچک زاده و در اعتراض به اهانت های علی مطهری اعتراض کردند.

مطهری پیش از این هم، در مناظره ای با کوچک زاده، به وی گفته بود که شما “کوچک‌زاده‌ها” با شخصیت های “بزرگ‌زاده” در نیفتید!

وی همچنین پس از آنکه به دلیل توهین به عزاداران امام راحل و رئیس جمهور تا مرز اخراج از فراکسیون اکثریت پیش رفت، اصولگرایان را به انحراف از مسیر درست، “تملق” و “چاپلوسی” متهم کرد.

گفتنی است، پیش از سخنان امروز مطهری، علی لاریجانی که پیش تر منتقدان مصوبه اخیر مجلس را “غوغاسالار”، “دریده‌گو” و “بی‌منطق” خوانده بود، آنان را به “بی‌بند و باری گفتاری” هم متهم کرد.

 1. اا
  24 ژوئن 2010

  اين مطهري بي ادب از خون پدرش هم خجالت نميكشد من هم ميگويم مشكل اصول گرايان تو ي بي حيا هستي اي مزدور هاشمي وجااسب

 2. م. الف
  25 ژوئن 2010

  آقای کوچک زاده به زعم خود در وبلاگش و به اعتقاد من هیچ چیزی به سمت علی فریمانی پرت نکرده است

 3. سيد محمد ابطحي
  25 ژوئن 2010

  ظاهرا جناب مطهري نمي داند که اساسا شوراي عالي انقلاب فرهنگي قانون گذاري در مورد دانشگاه آزاد نکرده است بلکه مطابق اختياراتش اساسنامه اين دانشگاه را اصلاح کرده است. همچنين لابد همين جناب مطهري خبر دارد که نه تنها اساسنامه بلکه سر فصل دروس دانشگاهي نيز بايد به تاييد همين شورا برسد. ضمنا چطور شد اگر همين شورا قانون عفاف و حجاب بگذارد دولت بايد اجرا کند اما اگر خلاف نظرات جناب مطهري بود حق دخالت ندارد؟

 4. سید میلاد
  5 مارس 2011

  مطهری در صحن علنی مجلس کوچک زاده را کوچک اف خطاب می کند
  و میگوید
  و …خفه شو …بتمرگ…پفیوس…

 5. سید میلاد
  5 مارس 2011

  این هم لینکش

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.