چهارشنبه 23 ژوئن 10 | 15:51

عصبانیت خبرنگار خارجی از دروغ‌های نامزد ندا

این روزنامه‌نگار خارجی با “ضعیف و خودپسند” نامیدن نامزد ندا آقا سلطان، تصریح کرد: ماکان در مصاحبه ماه نوامبر خود با من، مدعی شد که عکس‌هایی از نیروهای امنیتی ایران سوار بر هلیکوپتر هنگام شلیک به تظاهرات‌کنندگان گرفته و همچنین ادعا کرده که مرز ایران و ترکیه هنگام خروج قاچاقی وی، به خاطر درگیری‌های سربازان ترک با شورشیان کرد متلاطم بوده است. آتانادیس می‌افزاید: بررسی‌های زیادی که صورت گرفت، نشان داد که همه این موارد غیرواقعی است.


“مایکل پترو” نویسنده پایگاه خبری “راجرز” طی مقاله‌ای تصریح کرد: کاسپین ماکان نامزد ندا آقاسلطان پس از سفر به اسرائیل، هدف انتقادات بیشماری قرار گرفته است.

این ایرانی فراری عنوان کرده که فرار وی به مناطق اشغالی، به این خاطر بوده که به اسرائیلی‌ها نشان دهد فقط دولت ایران خواهان جنگ با اسرائیل است!

این در حالی است که “ایاسون آتاناسیادیس”، روزنامه‌نگاری که برای اولین‌بار پس از فرار ماکان از ایران به ترکیه، با وی مصاحبه کرد، اکنون با زیر سوال بردن گفته‌هایش، یکی از بزرگ‌ترین منتقدان وی محسوب می‌شود.

این روزنامه‌نگار خارجی با “ضعیف و خودپسند” نامیدن نامزد ندا آقا سلطان، تصریح کرد: ماکان در مصاحبه ماه نوامبر خود با من، مدعی شد که عکس‌هایی از نیروهای امنیتی ایران سوار بر هلیکوپتر هنگام شلیک به تظاهرات‌کنندگان گرفته و همچنین ادعا کرده که مرز ایران و ترکیه هنگام خروج قاچاقی وی، به خاطر درگیری‌های سربازان ترک با شورشیان کرد متلاطم بوده است.
آتانادیس می‌افزاید: بررسی‌های زیادی که صورت گرفت، نشان داد که همه این موارد غیرواقعی است.

  1. دقیقا
    24 ژوئن 2010

    بابا عجب نردبونی شد این اقا سلطانا …بر وزن عثمانا….

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.