پنج‌شنبه 24 ژوئن 10 | 12:34

شاه‌حسینی تدوین مستند شهید علم‌الهدی را آغاز کرد

در حین انجام تحقیقات پروژه سینمایی ” زیباتر از زندگی” و در گفت‌وگو با افراد بومی و فرماندهان نظامی تصاویر زیادی ضبط کردم که قرار است در یک مجموعه مستند از سیما پخش شود. در حال حاضر مشغول تدوین تصاویر هستم تا در قالب 7 قسمت 30 دقیقه‌ای در هفته دفاع مقدس از شبکه یک سیما به روی آنتن ‌رود.


انسیه شاه‌حسینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار شبکه ایران درباره مستند شهید علم‌الهدی اظهار داشت: در حین انجام تحقیقات پروژه سینمایی ” زیباتر از زندگی” و در گفت‌وگو با افراد بومی و فرماندهان نظامی تصاویر زیادی ضبط کردم که قرار است در یک مجموعه مستند از سیما پخش شود.

وی با بیان این نکته که تاکنون عنوانی برای این مجموعه در نظر نگرفته است،افزود: در حال حاضر مشغول تدوین تصاویر هستم تا در قالب 7 قسمت 30 دقیقه‌ای در هفته دفاع مقدس از شبکه یک سیما به روی آنتن ‌رود.

شاه‌حسینی از دریابان علی شمخانی، سردار احمد غلامپور، صادق آهنگران و … به عنوان افرادی نام برد که در مرحله تحقیقات و در این مستند حضور دارند.

این کارگردان همچنین در مورد مراحل ساخت جدیدترین فیلم سینمایی خود گفت: تحقیقات مربوط به این فیلم تمام شده‌است و در حال حاضر نیز به طور جدی روی فیلم‌نامه کار می‌کنم.

وی افزود: ” زیباتر از زندگی” مربوط به عملیات نصر است و داستان با ورود شهید علم الهدی به جبه جنگ آغاز می‌شود.

شاه‌حسینی با اعلام این مطلب که با دریافت پروانه ساخت کار تولید را شروع خواهد کرد ابراز امیدواری کرد که این اثر برای شرکت دربیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر آماده شود.

یادآور می شود “زیباتر از زندگی” به تهیه‌کنندگی سعید سید زاده داستان زندگی داستان زندگی شهید سیدمحمدحسین علم الهدی پیشگام دانشجویان پیرو خط امام را روایت می کند که در هویزه حماسه آفریدند و تا آخرین نفس در مقابل دشمن متجاوز ایستادند و خون پاک خویش را نثار کردند. انسیه شاه‌حسینی ساخت فیلم‌های “پنالتی”، “شب به‌خیر فرمانده” و “غروب شد بیا” را در کارنامه دارد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.