پنج‌شنبه 24 ژوئن 10 | 12:45

پریشانی به راس جریان فتنه رسیده است

به گزارش رسالت صبح روز گذشته مهدي کروبي براي ملاقات با ميرحسين به دفتر او رفت و ساعتي را به گفتگو گذراندند. سايت کلمه متعلق به ميرحسين و سايت سحام نيوز متعلق به کروبي روز گذشته يک کلمه از مسائل مطرح شده در اين ديدار را منعکس نکردند اما برخي شنيده ها از اطرافيان کروبي حاکي است که کروبي دو گله بزرگ براي سالگرد انتخابات آماده کرده بود که در اين جلسه مطرح کند. نخست گله از موسوي که چرا در سالگرد انتخابات به صحنه نيامده و او را تنها گذاشتند و گله دوم از خاتمي که چرا حاضر نشد کوچکترين همراهي با آنها در سالگرد انتخابات داشته باشد و حرفي از تقلب در انتخابات بزند


کروبي و ميرحسين براي تحليل رويدادهاي سالگرد انتخابات با هم گفتگو کردند.

به گزارش رسالت صبح روز گذشته مهدي کروبي براي ملاقات با ميرحسين به دفتر او رفت و ساعتي را به گفتگو گذراندند. سايت کلمه متعلق به ميرحسين و سايت سحام نيوز متعلق به کروبي روز گذشته يک کلمه از مسائل مطرح شده در اين ديدار را منعکس نکردند اما برخي شنيده ها از اطرافيان کروبي حاکي است که کروبي دو گله بزرگ براي سالگرد انتخابات آماده کرده بود که در اين جلسه مطرح کند.

نخست گله از موسوي که چرا در سالگرد انتخابات به صحنه نيامده و او را تنها گذاشتند و گله دوم از خاتمي که چرا حاضر نشد کوچکترين همراهي با آنها در سالگرد انتخابات داشته باشد و حرفي از تقلب در انتخابات بزند و حتي تهديد کرده بود که اگر بخواهيد براي روز22 خرداد اقدام به راهپيمايي و تجمع کنيد با صدور اطلاعيه اي مخالفت علني خود را به مردم اعلام خواهم کرد. جزئيات اين ملاقات را روزهاي آينده به اطلاع خوانندگان مي رسانيم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.