پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
جمعه ۰۱ اردیبهشت ۹۱ | ۱۲:۵۸

سگ آقای پتیبل: داگ تی‌وی را 24 ساعته کنید!

شنیده می‌شود یکی از سربازان امریکایی گفته است: «کاش ما هم سگ بودیم! در اونصورت مقامات امریکایی بیشتر آدممون حساب می‌آوردن و به جای این همه استرس، با خیال راحت دممون رو می‌انداختیم روی پامون و شبکه داگ تی وی نگاه می‌کردیم!»


صدای آمریکا گفت: «تلویزیون کابلی برای سگ‌ها در جنوب کالیفرنیا راه اندازی شد. داگ تی وی (Dog TV) هشت ساعت در روز برنامه اختصاصی برای سگ‌ها پخش می‌کند.»

شنیده می‌شود نخست وزیر اسرائیل و برخی مقامات دیگر اسرائیلی ضمن خوشحالی از افتتاح چنین شبکه‌ای خواستار بخش این برنامه برای کشور خودشان شدند. آن‌ها در پاسخ به این سئوال که: «شما که سگ ندارین! پس واسه چی این شبکه رو می‌خواین؟!» گفتند: «بالاخره این شبکه هم موارد مفیدی همچون آموزش پاچه گرفتن، نحوه دم تکان دادن برای قدرت‌ها و… را در بطن برنامه‌هایش دارد که می‌تواند برای ما خیلی مفید باشد!»

قابل به ذکر است مقامات امریکایی ضمن پذیرفتن پیشنهاد اسرائیلی‌ها گفتند: «خیلی خوبه! اینطوری امیدواریم مقامات اسرائیلی تحت تاثیر این برنامه‌ها قرار گرفته و علاوه بر پاچه گیری کمی تا قسمتی هم وفاداری را از آن موجودات بیاموزند!»

سگ آقای پتیبل نیز در حالی که بسیار عصبانی بود از مسئولین امریکایی درخواست کرد این شبکه را ۲۴ ساعته کنند. وی گفت: «من هر روز از خروس خون تا بوق سگ (!) در وزارت خارجه اسرائیل مشغول به کار هستم و صبح‌ها نمی‌توانم برنامه‌های تلویزیون را تماشا کنم!»

^^^

به نوشته هافینگتون پست: «بایستی یک زن در آمریکا چند برابر یک مرد کار کند تا بتواند حقوقی معادل دستمزد وی را دریافت کند.»

البته مقامات امریکایی اصلا نگران این موضوع نباشند، بروند با خیال راحت حالا که تلویزیون مخصوص سگ‌ها را تاسیس کردند چند شهربازی و استخر و سونای مخصوص سگ‌ها هم بسازند… چی؟! قبلا این کار‌ها را کرده‌اند؟!… عجب! پس تمام مشکلات کشورشان حل شده است!

«در سال گذشته اتفاق افتاد؛ ۱۱۰ هزار سرباز آمریکایی به داروهای ضد افسردگی پناه بردند!»

البته یک وقت فکر نکنید که دولت امریکا اصلا به فکر این ۱۱۰ هزار سرباز نبوده‌اند! خیر! خیلی هم به فکر آن‌ها بوده‌اند و برایشان داروهای مسکن مخدر و همچنین قرص‌های آرام بخش و ضد افسردگی تهیه می‌کرده است!

شنیده می‌شود یکی از سربازان امریکایی گفته است: «کاش ما هم سگ بودیم! در اونصورت مقامات امریکایی بیشتر آدممون حساب می‌آوردن و به جای این همه استرس، با خیال راحت دممون رو می‌انداختیم روی پامون و شبکه داگ تی وی نگاه می‌کردیم!»

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: