دستگیری برخی از آشوبگران با لباس پلیس و بسیج

فرمانده نیروی مقاومت بسیج از دستگیری افرادی خبر داد كه در جریان اغتشاشات و آشوبها برای انجام خرابكاری لباس پلیس یا بسیج را پوشیده بودند. اگر قرار باشد به منطقه نظامی و تحت تسلط بسیج حمله شود، به دلیل وجود تعداد زیادی سلاح ، بسیج به هر نحوی كه شده است از مقر خود دفاع می كند. در غیر این صورت، بسیج هیچگاه مسلح نبوده است…

اعمال دیکتاتوری از راه تهییج احساسات و قانونگریزی

اواخر دوران دبستان که بودم، نمی توانستم قبول کنم که این زمین است که می چرخد و خورشید ثابت است. لااقل برایم سخت بود. چرا که “به وضوح می دیدم” که این خورشید است که در آسمان حرکت می کند و می چرخد.

نقشه جديد ايران از سوي ستاد سبز منتشر شد

نقشه جديد ايران از سوي ستاد سبز منتشر شد

معلوم است که آرای ما برابر تر از شماست!

ما خودمان يه بار که شمرديم به کانديداي مان ۳۰ ميليون راي داديم. اصلاً کانديداي ما کجا و کانديداي شما کجا! کاندیدای ما ترک است، کانديداي ما داماد لرها بوده، کانديداي ما سيد است، کاندیدای ما شال سبز دارد…کانديداي ما خیلی کاندیدست…اصلاً کانديداي ما کلاً برنده است. اصلاً نيازي هم به انتخابات نداشت. همين جوري هم همه مي دانستند که او کانديداتر است. حالا خيلي تواضع به خرج داد و به شما لطف کرد و در انتخابات شرکت کرد. شما ها خيلي پرروييد که به او راي نداديد! فقط امیدوارم که سر پل صراط شما احمقهای متحجر جوابی برای جلوگیری از شکوفایی موج سبزانیت عَق… اُهم! ببخشید! موج عقلانیت سبز ما داشته باشید!

افسانه تقلّب 11 میلیونی

در جمع بندی های درونی کارگردانان آشکار و نهان این گونه مطرح شده بود که برای باور پذیر ساختن مسأله تقلب باید نهایت تلاش صورت گیرد که فاصله احمدی نژاد از رقیبش بیشتر از 4 یا 5 میلیون رأی نباشد. اما به راستی چرا و چگونه آنان در فاصله بیش از 11 میلیونی موفق به اقناع بخش معتنابهی از بدنه اجتماعی خود راجع به وقوع تقلب شدند؟!

مشاركت بالاي 100 درصد در نقاط ميهمان پذير

شريفي راد، مشاركت بالاي 100 درصد را در تمامي دوره‌ها داراي سابقه عنوان كرد و گفت: در دوره ششم مجلس شوراي اسلامي كه مشاركت حدود 54 درصد بود، در 64 حوزه شاهد آراي بالاتر از 95 تا صددرصد بوديم.

اگر من بخواهم بعد از ابطال انتخابات به مهندس رای بدهم

حال دیگر با مهندس موسوی ای مواجه نیستم که 20 سال است از عرصه کلان کشور به دور بوده و منی که 20 سال پیش را به خاطر ندارم دستم از بررسی «تفاوتِ حرف تا عملِ» وی خالی باشد، بلکه با مهندسی مواجهم که بیش از 5ماه تمام هنرها و ویژگیهای خود را به نمایش گذاشته است و حرفهای خود را زده است، مخصوصا در طول 3هفته گذشته که هنرهای ویژه ای را هم از خود به نمایش گذاشته است.

سال‌های دور از سیاست

مشی آقای موسوی در این روزها هم نشانی از مسالمت‌جویی و همراهی ندارد و این یعنی بن‌بست در دست‌یابی به یک پایان‌بندی خوش برای بحران پس از انتخابات. به راستی اگر نتیجه انتخابات چیزی جز آنچه اکنون به‌وقوع پیوسته می‌بود، آیا این نمایش‌های خیابانی با ابعادی بسیار بزرگ‌تر به اجرا در نمی‌آمد؟ سال‌ها دوری از سیاست، لجاجت و استقامت بیهوده را جایگزین تجربه و تعهد کرده است و افسوس بر سرمایه‌ای که از کف می‌رود.

جوگیری اینترنتی یا انقلاب توئیتری

در کانادا با ضریب نفوذ زیاد اینترنت و یکی از بالاترین مقادیر برخورداری از رایانه شخصی، 74 درصد از مردم حتی اسم تویتر را هم نشنیده‌اند/ 10 درصد کاربران تویتر 90 درصد محتوای آن‌را تولید می کنند/ تعداد ایرانیان معترض از ایران در تویتر در واقع تنها 45 نفر است.

فيلم پاسخ مستند وزير كشور به شبهات انتخاباتي

فيلم وزير كشور در برنامه گفتگوي ويژه خبري شبكه 2 سيما كه به تك تك شبهات مطرح شده درخصوص انتخابات پاسخ داده بود منتشر شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، بنا بر درخواست بسياري از هموطنان، اين فيلم در پورتال وزارت كشور قرار گرفت تا تمامي هموطنان بتوانند با ديدن آن اگر پرسشي درخصوص انتخابات در ذهنشان است پاسخ آنرا بيابند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.