توهم تقلب؛ پاسخ به شبهات انتخاباتی

بررسی برخی از شبهات مطرح شده در مورد انتخابات دهم ریاست جمهوری دهم. در این جزوه ۲۵ مورد از اتهامات، شایعات، و شبهات انتخاباتی مورد بررسی قرار گرفته است.

نشریه راه: ویژه راهیان نور

نشریه راه ویژه راهیان نور در سال ۸۸ درارتباط با کاروان‌های بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس منتشر شده است. این نشریه حاوی گزارش ها، مقالات، گفتکوها و خاطرات چاپ شده درباره «جبهه و جنگ»، «جبهه پس از جنگ» در نشریه سوره و راه بوده است که به صورت گزیده در این قالب منتشر شده است.

کتاب پاسداشت حقیقت: بازخوانی خاطرات آیت‌الله منتظری

کتاب پاسداشت حقیقت منتشر شده از سوی «دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران»، به بازخوانی خاطرات آقای منتظری با عنوان «نقد درون ساختاری» می‌پردازد.

من “ترانه موسوی” زنده هستم!

ترانه موسوى كه رسانه هاى وابسته به ضد انقلاب و متاسفانه آقایان موسوی و کروبی سعى كردند با انتشار عکس او، جعل خبر مرگ و تجاوز به او در زندان، جار و جنجال تبليغاتى شديدى به پا كنند، زنی 40 ساله است که چند سال است در كانادا زندگى مى كند و از خبر كشته شدن خود به شدت متعجب است!

دكترين فتنه

بايد بررسي كرد كه دشمن سي سال پس از پيروزي انقلاب و اعتراف به اقتدار بي بديل منطقه اي ايران، چگونه توانست از ميان شماري از رجال و گروه هاي سياسي «يارگيري» كند اما نتوانست از ميان ملت ايران يارگيري مشابهي داشته باشد و از «انقلاب مخملين» كذايي، تنها اسكلتي عور، از مهره هاي «كودتا» ماند كه بيشتر به كاريكاتور مقلوب و مضحك از انقلاب و جنبش اجتماعي شبيه بود.

شرح حال متقین در کلام امیرالمومنین

خطبه امام علی علیه السلام در مورد صفات متقین که به صورت جمله‌های مجزا برای بیان هر صفت مرتب کردیده است.

جزئیات جدیدی از فوت علیرضا توسلی

چندي پيش برخي روزنامه هاي داخلي و همچنين سايت هاي اينترنتي و شبكه هاي خبري فارسي ، عربي و آمريكايي اعلام كردند پسر بچه اي 14 ساله به نام عليرضا توسلي كه هفته گذشته در درگيري هاي مراسم چهلمين روز درگذشت كشته شدگان اغتشاشات تهران در بهشت زهرا با ضربه هاي متعدد باتوم دچار مرگ مغزي شده و فوت کرده است. اما اين خبر هم چون بسیاری دیگر، كذب بوده و كودك 14 ساله بر اثر تصادف با وانت مزدا در ساوه مدتها قبل از روز مراسم بهشت زهرا فوت كرده است.

ویژه‌نامه خط: در استقبال از سفر رهبری به قم

دوماه‌نامه علمی فرهنگی «خط» متعلق به خانه طلاب جوان که در استقبال از سفر رهبر انقلاب در آبان‌ماه ۸۹ به شهر قم، با مطالبی گوناگون و تحلیلی انتقادی منتشر شده است.

شهید دیالمه 30 سال پیش گفت موسوی و رهنورد در برابر نظام می‌ایستند

دیالمه می‌دید که آقای موسوی روزنامه جمهوری اسلامی را ارگان حزب جمهوری اسلامی نمی‌بیند بلکه ارگان افکار خودش می‌داند منتها چون روزنامه برای حزب است و مدیرمسؤول آن هم مقام معظم رهبری بودند، بنابراین شهید دیالمه می‌دید میرحسین موسوی مسیر دیگری را طی می‌کند به همین علت با آقای موسوی به عنوان کسی که از نظر عقیدتی دچار التقاط و از نظر سیاسی دچار انحراف است و از نظر امانتداری، امین نیست مخالف بود؛ همان‌طور که شهید دکتر سیدحسن آیت مخالف بود.

بررسی قانون «بنفورد» در نتایج آمار دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

تحقیق علمی در مورد آرا انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، که توسط سیدمحمدصادق موحد، سیدحامد سید علایی (استادیار گروه فیزیک دانشگاه شهید بهشتی)، سیدمهدی فاضلی (استادیار گروه فیزیک دانشگاه قم) نگاشته شده است.
در این تحقیق نتایج حاصل از شمارش آرای ۳۶۶ شهرستان که توسط وزارت کشور در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۲۴ منتشر شده مورد بررسی قرار می‌گیرد و به طور جداگانه سازگاری نتایج هر یک از نامزدها با قانون بنفورد بررسی می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.