مصاحبه روزنامه اسرائیلی با یکی از کارمندان کهریزک

ما با بهشت‌زهرا كاري نداشتيم. از من خواسته بودند اجساد را به قبرستان‌هاي حوالي شهر ببرم. در آنجا به سردخانه مي‌رفتم و كارم تمام مي‌شد و خودشان تدفين را انجام مي‌دادند.

مير حسين: ديروز 72 نفر زير پاي مردم اعدام شدند!

کميته صيانت از تظاهرات ستاد ما گزارش داده اند که بسياري از افرادي که در تظاهرات بودند اصلا آدم نبودند بلکه عروسک هايي بودند که ساخته اند و لباس تنشان کرده اند و بين جمعيت آورده بودند تا زياد نمايي کنند .

هک وبلاگ های ارزشی توسط سبزها

این اقدام در روز های نزدیک به روز قدس که شانتاژ خبری در وبلاگ ها بسیار زیاد است و حامیان سبز در اقدامی هماهنگ لوگوی دعوت به راهپیمایی را در صفحه وبلاگ خود قرار داده اند نشان از این واقعیت تلخ دارد که مدیران وبلاگ با دلیل ناتوانی در رویارویی با وبلاگ های ارزشی تنها راه را بستن آن ها یافته اند

روايت يك شاهد عيني از حوادث عصر 23 خرداد تهران

دخترم شديدا ترسيده بود. هم بطرف شمال و هم بطرف جنوب قائم مقام مسدود شده بود و دود غليظي از طرف خيابان مطهري به هوا بر مي‌خاست. به ناچار از كوچه پس كوچه‌هاي قائم مقام وارد خيابان جم شدم از صحنه‌اي كه ديدم وحشتم بيشتر شد. تعداد زيادي سطل آشغال پلاستيكي به وسط خيابان آورده شده و با شعله زيادي در حال سوختن بود.

چون «آقا» را می‎شناسم، نگران نیستم

رمضان عبدا… (دبيركل جهاد اسلامي) خيلي نگران بود. پيكي پيش من فرستاده بود كه به آقا سيد بگوييد آيا از حوادث ايران نگران هست يا نه؟ گفتم بگوييد من اصلا نگران نيستم، گفتند چرا؟ گفتم كسي كه آقا (آيت الله خامنه‎اي) را بشناسد نگران نمي‎شود. شما هم بدانيد آينده بهتر از اين خواهد بود.

شهید قبل از جنگ!

پروژه 72 تن سازی که چندی است توسط برخی جریانات معلوم الحال که پیشتر سابقه‌ی درازی در پخش دروغ‌های شاخدار داشت، به راه افتاده است، حاوی سوتی‌های زیادی است! در مطلبی دیگر به بخشی از این موارد اشاره شد، اینک به یک نکته شاخدار دیگر اشاره می‌شود:

72 تن سازی! و سوتی‌هایی که پیش می‌آید

احمد كارگر نجاتي در وبلاگ خود با لحني طنز نسبت به اينكه نام وي در كنار كشته‌شدگان حوادث پس از انتخابات آمده اعتراض كرد و با اشاره به ادعاهاي قبلي سايت حزب مشاركت مبني بر دفن شبانه تعدادي جسد بي‌نشان در بهشت زهرا(س) تهران افزود: «چند وقتيه حرف از دفن مخفيانه اجساد ميزدن و من باور نميكردم! اما واقعا اين دفن مخفيانه رو به قدري استادانه انجام دادن كه حتي خود من هم نفهميدم كي دفن شدم. اصلا اونقدر كارشون خوب بلد بودن كه نفهميدم كي كشته شدم…»

آنچه بیانیه نویسان موسوی، از قانون اساسی نمی‌پسندند

بیانیه 11 آقای موسوی هم دراومد! قسمتی از این بیانیه اینگونه است:
«قانون اساسي ما پر از ظرفيت‌هايي است که هنوز به فعليت نرسيده‌اند؛ مسئولان گاهي با اين حقيقت به گونه‌اي برخورد مي‌کنند که گويي به عنوان امري مستحب مخيرند همچنان استفاده‌هاي بيشتري از ذخائر قانون اساسي ببرند. نه! هرگز چنين نيست.»
برای همین گفتم بخش هایی از قانون اساسی را که ظاهرا ایشون دوست ندارند ببینند(!) در اینجا ذکر کنم!:

مشارکت 85 درصدی، پتک جمهوریت بر سر دشمنان نظام

حضرت آیت الله خامنه ای، با اشاره به تثبیت و استقرار دولت افزودند: حضور 85 درصدی ملت در انتخابات پرشور و فراموش ناشدنی 22 خرداد، نشان دهنده اراده، اختیار و احساس مسئولیت مردم در تعیین مسئولان کشور است که همه باید این لطف بزرگ خداوند را نسبت به نظام و انقلاب، شاکر باشند.
ایشان با اشاره به ضرورت درک صحیح پیام های حضور چهل میلیونی مردم در انتخابات و انتخاب یک رئیس جمهور با نصاب جدید حدود 25 میلیونی خاطرنشان کردند: اگر مسئولان کشور و نخبگان و زبدگان سیاسی این پیامها را درک کنند بسیاری از گرهها و مشکلات حل می شود.

يك شهيد قلابي ديگر براي اغتشاشگران

اخيراً به دنبال خودكشي فردي به نام محمد جواد پرنداخ اهل گيلانغرب كرمانشاه و دانشجوي دانشگاه صنعتي اصفهان، پيامك‌هايي با مضمون “شهيد ديگري در راه آزادي ميهن! ” از سوي مراكزي خاص ارسال شده و برخي سايت‌هاي دوم خردادي و همچنين سايت‌هاي معاند نظام همصدا با منافقين به انتشار مطالبي غيرواقعي در اين خصوص پرداخته‌اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.