دروغ تازه برای تقویت روحیه سبزها

فونت لید خبر در فارس با فونت تاهما است. در حالی که در این تصویر فونت اریال به کار رفته است. فونت تیتر فارس بولد است. در حالی که در این تصویر چنین نیست. لید خبر در فارس از چپ و راست تراز می‌شود. در حالی که این متن فقط از راست تراز شده است. با اندکی بزرگنمایی تصویر، پیکسل‌های اضافی و نویزهای نرم‌افزار ویرایش تصویر را می‌توانید ببینید.

جنبش سبز مسئولیت آنفولانزای نوع A را بر عهده گرفت

سایت جنبش سبز آزادی دستاورد تازه‌ی این جنبش را در تعطیلی مدارس «ابتدایی» و «راهنمایی» شهرستان کاشان را از ترس برنامه‌های این جنبش دانسته و نقش خبرگزاری کودتا را در این اقدام برملا کرده است. کودتاچیان اعلام کرده‌اند آمار ابتلای به آنفولانزای نوع A در کاشان و استان اصفهان رو به افزایش است. ناظران در حال بررسی ارتباط جنبش سبز و آنفولانزا هستند.

روحم به چشم آمد و جانم به لب رسید

شکر خدا که عابد و زاهد به هم شدند / این از جلو در آمد و آن از عقب رسید / دنبال کرسی اند بر این سنگ آسیا / دندان کرم خورده شان تا عصب رسید / با غرب و شرق مسخره بازان یکی شدند / نوبت به ریشخند سران عرب رسید / گوساله های سامری از طور آمدند / با سبز اشتری که بر آن بولهب رسید / چیزی نبود حاصل شان از هجوم وهم / جز مشت ریسمان که به کام حطب رسید

مبنای پیشرفت: منطق، آزاداندیشی، جوگیرنشدن

در همان ساعات اول به آنها پیغام خصوصی دادم كه شما در حال شروع برخی مسائل هستید اما دیگران از آن ها سوءاستفاده می كنند و شما نمی توانید ماجرا را كنترل كنید و همانطور هم شد. در حالیكه كسانی كه وارد عرصه سیاست می شوند باید مثل شطرنج بازِ ماهر، حركات و تغییرات بعدی عرصه را نیز محاسبه و پیش بینی كنند.

زیباکلام: در علوم انسانی به طرز هولناکی عقبیم؛ ما بدبخت و عقب‌مانده‌ایم!

نبوی: متاسفانه پس از انتخابات شكافي بين مردمي كه طرفدار آزادي و عدالت بودند، ايجاد شد، اما اين شكاف نامعقول است، چرا كه جمهوري اسلامي به همان انداز كه طرفدار عدالت است، طرفدار آزادي نيز هست، همچنين در مورد خانواده امام بايد بگويم كه خانواده ايشان مي‌توانند پس از امام در مسير امام (ره) باشند و يا راه ايشان را ادامه ندهند كه ما در هر صورت اعتقادي به اهانت به هيچ فردي در نظام نداريم.

احكام 2 متهم ديگر حوادث پس از انتخابات صادر شد

وكيل مدافع شهاب طباطبايي،‌ مهدي مرتضي‌پور و دو متهم ديگر دستگير شده در جريان حوادث پس از انتخابات، گفت: حكم 2 موكل ديگر بنده صادر شده كه تنها نسبت به يكي از احكام صادره اعتراض خواهيم كرد.

بودجه 55 ميليون دلاري پنتاگون براي جنگ نرم در ايران

كميته‌ نيروهاي مسلح مجلس نمايندگان آمريكا (HASK) در لايحه بودجه سال 2010 پنتاگون براي نفوذ در ايران، مقابله با فيلترينگ سايت‌هاي ضد ايراني، تحريك قربانيان سانسور در ايران، آموزش الكترونيكي ايرانيان مخالف نظام براي براندازي نرم و شبكه سازي اينترنتي براي اغتشاشگران بعد از انتخابات رياست جمهوري، ارائه آموزش‌هاي لازم رسانه‌اي و كامپيوتري براي راه اندازي سايت‌ها جهت اطلاع رساني، بودجه 55 مليون دلاري تصويب كرد.

جامعه‌شناسی اغتشاش سبز

تقويت هسته‌هاي دانشجويي مخالف نظام و ايجاد کارگروه‌هاي ويژه جهت تحليل فعل و انفعالات سياسي کشور، مشاوره و برنامه‌ريزي و ارتباط دوسويه براندازانه اغتشاش سبز با خارج از کشور به عنوان حرکت جديد براندازي با شعارهاي مشخص ضد نظام و نمايندگان و رهبران فکري شناخته شده بايکوت گرديده سياسي که شبکه وسيع و معيني از نيروهاي اغتشاشگر و مخرب را در اختيار خود داشت که از حمايت گسترده رسانه‌ها و محافل بيگانه نيز برخوردار بود، يک هدف را دنبال مي‌کرد و آن براندازي نظام جمهوري اسلامي بود.

بيانيه ميرحسين موسوي به منـاسبت 13 آبان!

اي مردم لرستان ! خوابيد يا بيدار؟ / بابا ناسلامتي داماد شماييم ها! / مردم غيور آذربايجان! / شما ديگر چرا؟ من که ديگر فرزند همان آب و خاکم! / اي مرده شور ريخت تان را ببريد که هيچ دوست و فاميل و آشنا سرتان نمي شود. / تعجب مي کنم از شما مردم که راحت نشسته ايد و انگار نه انگار است که ما داريم با شما حرف مي زنيم. ما الان جمعيت بسيار بسيار زيادي هستيم. حدود سه چهار ميليون نفر. فقط يک ذره ي ديگر مانده تا 25 ميليون.

این اشك‌آورها تمام نمی‌شوند / علی‌محمد مؤدب

نه سخنگوی رئیس‌جمهورم / و نه در ستادی سبز شده‌ام / اما شاعرم و طبق قانون این جنگل الكتریسیته / لابد رئیس‌جمهورِ خوانندگانم هستم / پس حق دارم نطق كنم / خوشت نمی‌آید، از كشور كلمات من برو بیرون / یا تا قیامت / كامنت بگذار / این اشك‌آورها تمام نمی‌شوند…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.