«به کبودی یاس» ، در روزهای سرد

در دیداری که سینماگران با مقام معظم رهبری داشتند ایشان از شهید برونسی نام بردند و فرمودند که سینماگران می‌توانند با مطالعه کتابی که درباره این شهید نوشته شده است فیلم‌های سینمایی تولید کنند تا مردم هم با ایشان آشنا شوند. پس از مطالعه‌ی کتاب و انجام تحقیقات ، متوجه شدم که جای کار زیادی دارد و از آن دسته شخصیت‌هایی است که تاکنون ناشناخته مانده است

موسوی مشاعر خود را از دست داده، شکایت را پس گرفتیم

رسايي افزود: مصاحبه روز گذشته موسوي با سايت خودش و زير سوال بردن حضور چند ده ميليوني مردم در راهپيمايي باشكوه 22 بهمن و نيز تحريك و ترغيب اراذل و اوباش به ادامه راه ريگي در چهارشنبه سوري حكايت از آن دارد، موسوي كه ما تاكنون تصور مي‌كرديم عقل سياسي ندارد از عقل طبيعي نيز برخوردار نيست

حرکت مستمر مردمی تنها راه برای امت اسلامی

بحران‌‌هایی نظیر جنگ 33 روزه لبنان، توهین به ساحت نبی اکرم(ص) و جنگ غزه نشان دادند که علی‌رغم وجود پتانسیل و گروه‌‌های فعال در سرتاسر جهان، کمترین ارتباطی میان گروه‌‌های داخلی و این حرکت‌‌ها وجود نداشته که این امر از اثر بخشی چنین حرکت هایی به شدت کاسته است…نیاز جدی برای اقدماتی اثر بخش و عملی در حوزه مسائل جهان اسلام احساس می شود

همراه ما سوار شو و با كافران مباش!

رهبر انقلاب در دیدار با خبرگان رهبری، «کسانی» را فاقد صلاحیت برای حضور در چهارچوب نظام اسلامی دانستند. به دلیل لجاجت و اصرار آن‌ها بر ماندن بر سر مواضع غلط‌ خود، این مسئله دور از انتظار نبود. البته این امر ابتدا به ساکن هم نیست. و آن‌ها که صحبت‌های ایشان را پی می‌گیرند، یادشان هست که:

وصیت‌نامه امام خمینی (ره)

متن کامل وصیت نامه امام خمینی (ره)؛ پیام جاودانه ایشان به معاصرین و نسل‌های بعد از خود برای روشن نمودن مسیر مبازاتی و اهاداف انقلاب اسلامی ایران.

تحجر در نگاه امام یعنی سکولاریسم

اشاره امام به یک دسته از شخصیت های روحانی و حوزوی و کسانی بود که حائز مفاد اولیه دین و معرفت دینی بودند اما به اسلام و حکومت اسلامی و نظام سیاسی نگاه جامع نگرانه نداشتند. در واقع اگرچه نمی توان ادعا کرد به تفکر سکولاریسم معتقد بودند اما در مقام رفتار و کنش، نوعی سکولاریسم رفتاری در زندگی شان دیده می شد. به همین جهت، انتظارات عجیب و غریبی هم داشتند به گونه یی که گرفتار نوعی تحجر بودند.

تاریخ شهادت: ۸۸/۳/۲۵؛ محل شهادت: سعادت آباد

صدا و سيما كه تازه همين چند روز پيش حرفهاي امام را پخش كرد: «اگر اشخاصي بدون مجوز وزارت كشور اقدام به تجمع كنند بر همه واجب است با آنها برخورد كنند.» چرا صبر نكردي محسن رضايي و ساير آقايان با نامه نگاري‌هايشان آرامش را به كشور بازگردانند. چرا صبر نكردي خداجويي اراذل را در روز عاشورا ببيني؟

نگاهی از نزدیک به جنایت‌های ریگی

برخی از مهم‌ترین جنایات ریگی از این قرار است:

حمله به کاروان انتقال رئیس جمهور

۱۳۸۴/۹/۲۳

مناطق کویری سیستان

کشته شدن محافظ و راننده خودرو احمدی‌نژاد

19 واکنش به سخنان موسوی درباره 22 بهمن

نظر به اینکه آقای موسوی سیگنالهایی ارسال کردند که نشون می ده ایشون همچنان اصرار به دوشیدن “نره” رو دارند ، ما تلاش کردیم که ببینیم در قبال موضع گیری اخیرشون بعد از 22 بهمن ، ایشون رو باید کجای دلمون بزاریم . پس سوال پژوهش اینه : با آقای موسوی چیکار کنیم؟ گزینه ها عبارتند از : ۱.ترحم بر پلنگ تیز دندان / ستمکاری بود بر گوسفندان ۲. مردی نبود فتاده را پای زدن ! ۳. به یه بنده خدایی گفتن چرا اینجا وایسادی ؟ گفت : وایسادم که وایسادم . به درک وایسادم ! ۴. بده بهش بره !

دارایی‌های ده‌نمکی و دل‌نگرانی از نداری‌ها

قطع نا‌به‌هنگام برق منطقه و توقف کار فرصت خوبی در اختیارمان می‌گذارد که در تاریکی پای صحبت‌های این کارگردان درباره اولین تجربه تلویزیونی او بنشینیم. ده‌نمکی می‌‌گوید که فقط سؤال تکراری نکنید که توی سایت‌ها و روزنامه‌ها چاپ شده. پاسخ می‌‌شنود شما هرچه قبلاً گفته‌اید بگویید که ما آنها را نپرسیم!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.