قصاص نفس برای دو نفر از متهمان پرونده‌ی کهریزک

دو نفر از متهمان را علاوه بر حبس، انفصال موقت از خدمت، جزاي نقدي، شلاق تعزيري و پرداخت ديه، به قصاص نفس و ۹ متهم ديگر را حسب اتهامات منتسب به آنان، به تحمل حبس، پرداخت ديه، جزاي نقدي، انفصال موقت از خدمت و شلاق تعزيري محكوم نموده …

تکذيب ‏بلوکه‏شدن‏ حساب‏بانکی ‏ايران ‏در امارات

پس از انتشار خبر اين نشريه اماراتي ما صحت خبر بلوکه کردن 41 حساب بانکي ايران در کشور امارات را پي گيري کرديم واين در حالي است که مسوولان اماراتي هيچگاه به طور رسمي اين خبر را اعلام نکرده اند.

اردوغان:اسرائيل همچنان دوست ماست

وي در مصاحبه با شبكه تلويزيوني آمريكايي “پي‌بي‌اس ” گفت: تركيه همچنان دوست اسرائيل است اما دولت كنوني اسرائيل به نخست‌وزيري بنيامين نتانياهو بزرگترين مانع فراروي تحقق صلح در خاورميانه است.

ماجرای ساده زیستی در شام عروسی خانم ابتکار!

برخی دوستان اصرار كردند كه با نام جذاب‌تر است لذا اضافه می‌كنم كه عروسی آقای سید محمد هاشمی و خانم ابتكار بود.كه اخیرا هم عروسی پسر بزرگشان آقاعیسی بود. آن آقایی كه تماس اول را می‌گیرد آقای بیطرف بود و با آقای میردامادی مساله را مطرح می‌كند…

گلایه ابراهیم یزدی از رفتار دوگانه موسوی

ميرحسين با رئيس گروهک غيرقانوني نهضت آزادي ملاقات کرد. او طي روزهاي اخير در دفتر خود پذيراي ابراهيم يزدي شده و با وي به درد دل و گفتگو پرداخته است.

ماجرای شهرام امیری ادامه دارد … + دو فیلم جدید

با فاصله‌ی بسیار کمی ویدئوی دیگری از او منتشر شده است که در تاریخ ۲ تیرماه ۸۹ ضبط شده است و او این‌بار با ادبیاتی کمی متفاوت از فیلم قبلی و با حالتی خاص به خانواده‌ی خود می‌گوید باز هم صبر کنند و خبر از بازگشت قریب‌الوقوع خود به ایران می‌دهد!

پليس‌های شما در خيابان‌ها می‌گردند و مردم را به زندان می‌اندازند

پوتين در اين ديدار با تاكيد بر اينكه روابط روسيه و آمريكا به‌خوبي در حال توسعه است، ابراز اميدواري كرد كه قضيه دستگيري يازده نفر از سوي مأموران اف.بي.آي به جرم جاسوسي به نفع روسيه تاثيري بر روابط مسكو و واشنگتن نداشته باشد.

برخی از همکاران شما دنبال پر رنگ کردن حاشیه ها هستند

توقع از جناب عالي مي رود همان گونه كه در مجلس مديريت كرديد كه تا چند ماه پس از وقوع فتنه در كشور هيچ بيانيه و موضعي از مجلس برنخاست، لااقل به خاطر اثبات ولايت پذيري خود، به اخطار قانون اساسي عمل مي كرديد.

همايش «مطالعات اسلام‌هراسی» در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می شود

موضوع «اسلام هراسي و نظريه‌هاي بين‌الملل به محورهايي اعم از اسلام‌هراسي و نظريه هانتينگتون و اسلام‌هراسي و نظريه فوكوياما و «اهداف اسلام‌هراسي» به اسلام‌هراسي در تقابل با گفت‌وگوي اديان،اسلام سياسي و عامل بازدارنده اسلام‌گرايي مي‌پردازد.

اخراج کروبی از مسجد دانشگاه شریف + فیلم

این اتفاق در حالی رخ داد که وی پس از مجبور شدن به ترک مسجد دانشگاه شریف، گفت من همیشه بصیرت داشته‌ام و اگر شاه یک شعبان بی مخ داشت، حاکمیت صدها شعبان بی مخ تربیت کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.