در صورت تعرض اسرائيل تل‌آويو را به آتش مي‌كشيم

نماينده ايران در سازمان ملل با بيان اينكه سر و صداها مبني بر حمله اسرائيل به ايران ناشي از ترس دشمنان است، گفت: در صورت تعرض به ايران، تل‌آويو را به آتش مي‌كشيم.

شفاف‎سازی

يكي از مفاهيمي كه قبل از پيروزي انقلاب و به‎دنبال طرح نظام ديني و مقوله ولايت فقيه در كشور ما مطرح شده و اندك‎اندك به ادبيات سياسي و ديني جامعه ورود پیدا کرده، مفهوم التزام عملي به ولايت فقيه است.

آثار دفاع مقدسی صدرنشین شدند

انتشارات سوره مهر حوزه هنری از ابتدای سال جاری تا کنون 220 عنوان کتاب شامل 85 چاپ اولی و 135 تجدید چاپی، منتشر کرده که از لحاظ موضوعی ادبیات و هنر دفاع مقدس بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

در نشست نوزدهم عدالتخواهان چه گذشت؟

حجت السلام و المسلمین محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی در دانشگاه‌ها صحبت‌های خود را با اهدای سلام مقام معظم رهبری به دانشجویان عدالتخواه آغاز کردند. سپس حجت الاسلام نظافت شرح دعای مکارم الاخلاق گفتند.

اگر ما در افغانستان نباشیم…

هفته‌نامه تایم با هدف بازی با احساسات مخاطبان خود برای لازم نشان دادن ادامه حضور نیروهای آمریکایی در افغانستان، به انتشار تصویر دختر افغانی 18 ساله که بینی وی توسط طالبان بریده شده، متوسل شد.

گزارش تصویری نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی /2

حجج‌اسلام محمدیان، نظافت و موسوی، دکتر ابراهیم فیاض و منوچهر محمدی، وحید جلیلی، مرتضی فیروزآبادی و سیدمحمدجواد میری از سخنرانان نشست نوزدهم جنبش در مشهد بودند.

اگر فتنه‌ سبز نبود تحريم‌هاي اخير شكل نمي‌گرفت

حجت‌الاسلام پناهيان با اشاره به اميدواري دشمن به برخي از عناصر داخل كشور گفت: اگر فتنه‌ و توطئه سبز نبود، قطعاً تحريم‌ها و محاصره اقتصادي اخير عليه جمهوري اسلامي ايران شكل نمي‌گرفت.

گزارش تصویری نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی /1

نوزدهمین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی در مشهد مقدس برگزار شد. در این نشست اساتید، فارغ التحصیلان، دانشجویان و فعالان سیاسی و فرهنگی حضور داشتند.

خشم صهیونیستها از گرایش بی‌سابقه زنان یهودی به حجاب

«الشرق الاوسط» نوشت: این حرکت از سوی زنان یهودی ساکن در اسرائیل آغاز شده و از آنجایی که این پدیده نوعی مبارزه منفی به ایده صهیونیسم است، نگرانی بی‌سابقه‌ای را در میان روحانیون افراطی صهیونیستی در اسرائیل پدید آورده است.

جنایت جنگی ارتش آمریکا در فلوجه عراق + فیلم

مردم فلوجه عراق در مقایسه با آمار جهانی به نسبت بسیار بالاتری، انواع سرطان ها علی الخصوص سرطان خون، مرگ و میر نوزادان و جهش و دگرگونی جنسیتی را در خلال سالهای 2005 تا 2009 میلادی تجربه کرده اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.