حواهر امام موسي صدر: قذافي از مصونيت ديپلماتيك برخوردار نيست

‘ربابه صدر’ خواهر امام موسي صدر: طبق حكم جديد قضات فرانسوي قذافي نيز به خاطر اقدامات تروريستي از مصونيت ديپلماتيك در منصب رياست جمهوري برخوردار نيست و وكلاي ما نيز از همين موضوع استفاده كرده و عليه او و 11 تن ديگر درخواست جلب داده‌اند.

لزوم یاری رساندن به دولت پاکستان در طراحی و اجرای مقابله با بحران

حجم کمک های ما هر چه باشد، اندکی است در برابر اقیانوس نیاز سیل زدگان پاکستانی، اما باید در این موقعیت خطیر، براساس اخوت اسلامی به وظیفه خویش عمل کنیم و به یاری این برادران و خواهران مصیبت زده بشتابیم.

وقتی که مردم دیدند زمین به خود می‌لرزد!

او خبر می داد که: به خدا سوگند ارکان هدایت در هم شکست و نـشـانـه هـاى پـرهـیـزکـارى ازبین رفت، عـروة الوثـقـاى اِلهـى گـسـیـخـتـه شـد؛ چرا که پـسـر عموی محمّد مصطفى کـشـتـه شـد و على مرتضى شهید شد؛ او را بدبخت ترین سیه بختان شهید کرد…

راهپیمایی روز قدس امسال اعلام انزجار از نشست سازش است

دبیرکل کمیته حمایت از انتفاضه مردم فلسطین تاکید کرد که امسال مردم مسلمان جهان با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس به همه اعلام می کنند که با نشست خیمه شب بازی سازشکارانه امریکا مخالفند.

نیجریه؛ سرزمینی با هفت میلیون شیعه!

سال گذشته وقتی نقشه‌ی وهابیت برای انفجار خانه و دفتر زاکزاکی افشاء شد، و یارانش خواستند اسلحه به دست بگیرند، در شبهای احیاء و در میان سخنرانی‌اش همه را به حفظ آرام دعوت کرد و گفت که آن‌ها منتظرند شما اسلحه به دست بگیرید تا همه‌تان را بکشند!

روایتی از دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب

انتظارمان زیاد طولانی نشد. آقا آمدند و حضار همه برخاستند و یک پارچه و محکم شروع به شعار دادن کردند. در این حین ایشان نشسته بودند و با لبخند نگاه می‌کردند. شعری را هم جماعت یک‌دست شروع به خواندن کردند و پنج دقیقه‌ای طول کشید.

اخلاق؛ مهم‌تر از عمل +فیلم

به اخلاق خودمان هم برسيم. اخلاق اهميتش از عمل هم بيشتر است. فضاى جامعه را فضاى برادرى، مهربانى، حسن ظن قرار بدهيم. من هيچ موافق نيستم با اينكه فضاى جامعه را فضاى سوءظن و فضاى بدگمانى قرار بدهيم. اين عادات را از خودمان بايد دور كنيم.

آسیب شناسی آیین شب قدر

شب های قدر از اهمیت فوق العاده برخوردار است و به حضور در مساجد در چنین شب هایی تاکید شده است. اما توجه به این نکته ضروری است که عدم توجه به برخی نکات می تواند آسیب هایی را به همراه داشته باشد

اخلاق رسانه‌ای؛ نگاهی به فضای پیش رو

هرچند قائل به این هستیم که این نقدها و بالارفتن سعه‌ی صدر در میان هم‌سنگران ما دارای خیرات و برکات بسیار است، اما به نظر ما ادامه‌ی این روند نمی‌تواند به نتیجه‌ی مطلوب منجر شود و از این رو این بحث را در فضای رسانه‌ای ادامه نخواهیم داد و راه‌های دیگر را برای اصلاح در پیش خواهیم گرفت.

روز قدس، روز حيات اسلام

من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم مى دانم، و روزى است که بايد ما تمام قواى خودمان را مجهز کنيم، و مسلمين از آن انزوايى که آنها را کشانده بودند خارج شوند، و با تمام قدرت و قوت در مقابل اجانب بايستند و ما در مقابل اجانب با تمام قوا ايستاده ايم

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.