کتابی که پنتاگون خرید و خمیر کرد +عکس

پنتاگون بلافاصله اقدام به خرید هزاران نسخه از این کتاب کرده و همه را خمیر کرده است و اکنون تنها نسخه سانسورشده آن در کتاب فروشی ها موجود است.

امام خمینی: از ابتدا اصرار داشتم كه شرط «مرجعيت» لازم نيست!

من از ابتدا معتقد بودم و اصرار داشتم كه شرط «مرجعيت» لازم نيست. مجتهد عادل مورد تأييد خبرگان محترم سراسر كشور كفايت مى‌كند. اگر مردم به خبرگان رأى دادند، وقتى آنها هم فردى را تعيين كردند تا رهبرى را به عهده بگيرد، قهرى او مورد قبول مردم است.

دستمال سفيدم آرزوست!

اتفاقات ورزشگاه يادگار امام(ره) در ديدار شهرداري تبريز و پرسپوليس تهران، واكنش‌هاي متفاوتي را به همراه داشت. سهرابي، مديرعامل باشگاه شهرداري تبريز براي اين‌كه تيمش را از اتهامات وارده تبرئه كند، كلا هواداران خود را منكر شد!

غارت منابع نفتي لبنان توسط رژيم صهيونيستي

يك پژوهشگر مكزيكي در مقاله‌اي با اشاره به غارت منابع نفتي لبنان توسط اسرائيل مي‌نويسد: مقامات اين رژيم ادعا مي‌كنند كه سه ميدان نفتي كشف شده در لبنان در “منطقه ويژه اقتصادي ” رژيم صهيونيستي قرار دارد.

اگر آیت الله هاشمی نبودید می گفتم حرفتان عوامانه است

رییس قوه قضاییه با گلایه از سخنان اخیر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص وقف دانشگاه آزاد گفت: این حرف ها پذیرفتنی نیست و شایسته شما هم نبود.

عذرخواهی شمقدری از رهبر انقلاب و خانواده های شهدا

جواد شمقدري در آستانه سالگرد فعاليت در معاونت سينمايي، بيانيه‌اي را در محكوم كردن رفتارهاي صورت گرفته در جشن سينما منتشر كرد.

دعوت‌ یکی از سران فتنه‌ به جلسه مجمع تشخیص+سند

دبير كميسيون علمي، فرهنگي و اجتماعي مجمع تشخيص مصلحت نظام در نامه‌اي از ميرحسين موسوي براي حضور در جلسه مورخ 27 شهريور 89 اين مجمع دعوت به عمل آورده بود.

استقبال از جنايتكار به سبک آمريكايی (عکس)

هیلاری کلینتون وزير خارجه دولت اوباما از شيمون پرز رئيس جمهور جنايتكار اسرائيل استقبال می‌كند؛ واشنگتن ـ 28 سپتامبر 2010

تعطیل شدن پاسخگوئی در وزارت علوم به بهانه فتنه

جناب دكتر دانشجو عدم انسجام در برنامه هاي دانشگاهي و تعلل در ياري رساندن به جنبش دانشجويي در راه اندازي كرسي هاي نظريه پردازي و آزادفكري و از همه مهمتر عدم تحول جدي در علوم انساني مسائل مهمي است كه مغفول مانده.

اگر باز به دشمن مجال دهیم، بوسیله قرآن با مبانی انقلاب مبارزه می‌کنند

در رفتار دشمن تغييري جز اين ديده نمي‌شود كه هر چه پيش رويم آنها بيشتر از “قال صادق عليه‌السلام ” و از شخصيت‌هاي خوب انقلاب براي ضربه زدن به نظام استفاده خواهند كرد، اگر كمي ديگر به دشمن مجال دهيم خواهيم ديد آنها در بلندگوهاي خود با استناد به آيات قرآن، آيات جعلي و بهره‌گيري نابه‌جا از آيات، شروع به مبارزه با مباني انقلاب مي‌كنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.