چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

تصویر: سوابق علمی شهید شهریاری به قلم خودش

اینجانب در کنکور سراسری سال 1363 با کسب رتبه دوم در سهمیه مربوطه در رشته الکترونیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر پذیرفته شده و پس از فراغت تحصیل در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی هسته ای شرکت کرده و با کسب رتبه اول تحصیلات خود را از سال 1369 در دانشگاه صنعتی شریف آغاز کردم.

۱۰روز پر خبر…

فعالیت تشکل‌هایی چون «دفتر توسعه وبلاگ دینی» در قم، سرویس دهنده وبلاگ «پارسی بلاگ»، «جبهه وبلاگی غدیر»، فعالان شبکه‌های اجتماعی، سایت‌های «بچه‌های قلم» و «تریبون مستضعفین» در شکل‌گیری این فضای رسانه‌ای بسیار مهم بود. درمقابلِ حالت پیشگیرانه و تهاجمی رسانه‌های مجازی داخلی، رسانه‌های مجازی خارج‌نشین و معاند و فعالان جوامع مجازی مخالف نظام هم عملا جز فرافکنی و دروغگویی نتوانستند به هدف خاصی برسند.

ترور شهید شهریاری به سبک ترور شهید مغنیه بود

تشابهاتی که مابین نوع ماده انفجاری به کار رفته در ترور‌های دیروز با ترور عماد مغنیه در دمشق تا ترور دکتر علیمحمدی در خلال فتنه سال گذشته وجود دارد و حال این ترورها همه پیام‌های مهمی را برای ما مخابره می‌کند.

لقمه پاك و حلال، افراسيابی را پدر پنج شهيد كرد

ابوالشهدا علي‌محمد افراسيابي نعمتي براي ملت شهيدپرور ايران بود، وي فرزنداني تربيت كرد كه زبان‌ها از توصيف خصوصيات آنها قاصر هستند، همه مي‌دانند كه لقمه پاك و حلال افراسيابي پدر، موجب شد كه 5 فرزندش شهيد شوند.

تصویر: هدیه امارات به ملکه انگلیس

تبادل هدایا بین ملکه الیزابت دوم و رییس دولت امارات متحده عربی در جریان سفر ملکه بریتانیا به ابوظبی

انتشار اسناد ویکی‌لیکس شیطنت است/ درباره هدفمندی یارانه‌ها اطمینان می‌دهم

انتشار اسناد ویکی لیکس يك شيطنت است و ما براي آن بهايي قائل نيستيم رابطه ما با كشورهاي همسايه برادرانه و دوستانه است و اين شيطنت‌ها در اين رابطه تاثير ندارد و اين اسناد از نظر ما فاقد اعتبار است. در مورد هدفمند کردن یارانه ها بالاترين حد اطمينان را مي‌دهم. دولت با همكاري و همراهي مردم به طور كامل اين طرح را اجرا مي‌كند.

اگر حزب الله نبود اسرائيل از طرابلس و بيروت هم عبور می‌كرد

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تجاوزهای مستمر رژیم صهیونیستی به لبنان و ادامه انگیزه های تجاوزطلبانه این رژیم غاصب افزودند: رژیم صهیونیستی اگر بتواند از بیروت و حتی طرابلس هم عبور خواهد كرد تا سوریه را محاصره كند اما تنها عامل بازدارنده رژیم غاصب اسرائیل، عامل مقاومت است.

جنجال تازه ویکی‌لیکس؛ اسناد سرّی سفارت‌خانه‌‌‌های آمریکا علیه ایران

انتشار سری جدید اسناد محرمانه در سایت «ویکی لیکس» جنجال‌های تازه‌ای آفرید. ادعا می‌شود این اسناد از ارتباطات سفارت خانه‌های آمریکا در منطقه بدست آمده است. مطالب منتشر شده بر اساس موضوع، کشور، اسم شخص و… دسته بندی شده‌اند.

لغو کنگره فلسفه در ایران به علت بحران مشروعیت علوم انسانی غرب

ناکارآمدی علوم انسانی موجود در اداره جوامع، روز به روز به شکل بحران های اخلاقی، امنیتی و اقتصادی شدت می گیرد بخصوص در کشورهایی که مهد به کارگیری این علوم می باشد و این نشان گر این است که غرب از درون با بحران علمی که همان مشروعیت غرب است روبه رو می باشد و به همین دلیل برای حفظ جایگاه پوشالی خودشان دست به چنین اقداماتی می زنند و تلاش می کند که هیمنه علمی خودشان را حفظ نماید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.