چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

اولین شرط نظام محاکمه سران فتنه است

اقداماتي كه آنها در روز عاشورا انجام دادند جنگ احزاب بود دستگيري‌هايي كه در آن روز انجام شد نشان مي‌داد كه همه گروه‌ها از بهائيت گرفته تا ملي‌ مذهبي‌ها به خيابان‌ها آمده بودند زيرا دشمن تمام نيروهايش را بسيج كرده بود تا اين بار پس از شكست در مورد هدف قرار دادن جمهوريت نظام، اسلاميت نظام را زمين بزنند.

کتاب تا خمینی‌شهر؛ روایتی از حاج عبدالله والی

به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی (دفتر آذربایجان) جلد اول کتاب «تا خمینی شهر»، روایت زندگی مجاهدانه حاج عبدالله والی در تبریز با سخنرانی سهیل کریمی رونمایی شد.

بازنده‌های 9 دی چه کسانی بودند؟

دسته سوم کسانی هستند که برای ضدیت با نظام، حاضر به ائتلاف با دو گروه بالا هستند و نظام اسلامی را دشمن تر از کسانی می‌دانند که از عزاداری امام شهید حسین بن علی علیهما السلام کینه به دل دارند. اینها معتقدند اسلام است که باید کوتاه بیاید … اتفاقی که در روز عاشورا افتاد، باعث شد که ماهیت دسته‌های اول تا سوم برای دسته چهارم روشن شد.

عدالتخواهی باید مردمی باشد! جنگ ستارگان نتیجه ندارد

تفاوتی که بین حرکت ما و معارضین و معاندین است اینست که آنها ریشه این مشکلات را در نظام و نقطه اصلی نظام که ولایت فقیه است می دانند مثلاً آقای نوری زاد ریشه مشکلات را ولایت فقیه می داند در صورتیکه ما می گوییم هر چقدر ولایت فقیه تقویت شود که یکی از ویژگی های آن عدالت است، نظام تقویت می شود.

رئیس پیشین رژیم صهیونیستی در ارتباط با تجاوز جنسی مجرم شناخته شد

دادگاه تل آویو ، رئیس پیشین رژیم صهیونیستی را به علت تجاوز به عنف و آزار جنسی مجرم شناخت.

هر چهار گروگان ایرانی در لبنان تیرباران شدند

شرمنده‏ام ولی باید حقیقت را بهش (سیدرائد موسوی) بگویم. درست است که حقیقت تلخ است، ولی بالاخره هر کسی حق دارد که بداند.آنها هر چهار نفرشان را به رگبار بستند. نه یکی، بلکه هر چهار نفرشان را.

مناسک سیاسی در جمهوری اسلامی

آنچه كه در نهایت توانست دشمنان در فتنه 88 سر جای خودشان بنشاند، حضور مردم ایران در صحنه و توجه ویژه به مقوله‌ی مناسك سیاسی بود. یعنی همان حضور و حركت‌هایی كه انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند، پس از انقلاب نیز توانست این انقلاب و كشور را در مقاطع حساس و خطیر سربلند بیرون آورد.

مصر به اعضای ایرانی کاروان آسیایی غزه اجازه ورود نداد

دولت مصر به برخی از اعضای کاروان آسیا، متشکل از ملیت‌های مختلف کشورهای آسیایی از جمله هفت عضو مجلس ایران، که با کمک‌های انسان دوستانه عازم غزه بودند، اجازه ورود نداد.

اسرائیل یک ماشین آدم‎کشی است

امروزه بسياري از عمليات تروريستي و حمله به غيرنظاميان که در بخش‌هاي مختلف جهان اتفاق مي‌افتد در واقع کار موساد و امريکا است. سازمان سيا اين کار را در پاکستان، افغانستان و عراق انجام مي‌دهد و رژيم صهيونيستي نيروي عملياتي سازمان سيا امريکا است.

روایت فتنه 88 در بیش از 50 عنوان کتاب

ناشران مختلف كشورمان تاكنون درباره فتنه سال گذشته و وقايع پس از انتخابات 43 كتاب منتشر كرده‌اند و 13عنوان نيز كتاب در آينده‌اي نزديك روانه بازار كتاب خواهد شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.