گفتند هری پا‌تر پخش کنید این‌ها نیایند به خیابان!

اتفاق اساسی آنست که در رادیو و تلویزیون به انبوه جوانان خوش فکر، ‌ متعهد و و انقلابی اعتماد شود. برنامه‌های شوک، راز، شاخص، مستند فرماندهان و برخی برنامه‌های مبتکرانه معارفی نشان می‌دهد که ظرفیت عظیمی در جوانان حزب اللهی وجود دارد و مشکل در اعتماد به آنهاست و مسئولان عالی سازمان باید به این بچه‌ها اعتماد کند و جو حاکم را بشکند.

باید تئوری اقتصادی فرهنگی را در کشورهای مصر و تونس اجرا کرد

ابراهیم فیاض گفت: تصور اینکه شرایط مصر و تونس به نفع جامعه اسلامی تمام شده است ساده انگاری است بلکه در این شرایط باید زمینه‌ای فراهم کرد که تئوری اقتصادی فرهنگی را در این کشور‌ها اجرا کرد.

اظهارات‌ گستاخانه مهدی ‌هاشمی ‌در سال ۸۴ در مورد رهبری

پسر رفسنجانی می‌گوید اگر پدرش به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود، قانون اساسی ایران را به منظور کاهش قدرت رهبری معظم دینی تغییر خواهد داد و آنرا تبدیل به یک نقش تشریفاتی برابر با «شاه انگلیس» خواهد کرد. هاشمی می‌گوید فقط پدرش می‌تواند مانع از گم شدن ظواهر پلورالیستی باوجود یک گروه کوچک نخبه پشت گرم به مذهب شود.

اینهاست که به یک ملت اقتدار می‌دهد

من خانواده‌هاى بسیارى را دیدم که همین احساس زینب کبرى‌ در آن‌ها هم بود؛ آن‌ها هم می‌گفتند: «ما رأینا الّا جمیلا». اینهاست که به یک ملت اقتدار می‌دهد؛ اینهاست که اعتماد به نفس را در یک ملت به وجود مى‌آورد.

عصر جدید با انقلاب ایران آغاز شد و مصر بخشی از آن است

«بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه در مصاحبه با روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال» تأکید کرد که تظاهرات «مصر»، «تونس» و «یمن» ورود به «عصر جدیدی» در خاورمیانه است و حاکمان عرب باید اقدامات بیشتری را برای هماهنگ شدن با خواسته‌های اقتصادی و سیاسی مردمان خود انجام دهند.

جعل دست خط سخنگوی دستگاه قضا

سخنگوی قوه قضائیه از افزایش جعل عنوان و دستخط مسئولین عالی کشوری در ماههای اخیر خبر داد و افزود: مردم مراقب باشند تا در دام افراد سودجو که با عنوان فرزند، مامور یا وابسته مسئول عالی کشوری خود را معرفی می‌کنند یا دست خط ارایه می‌کنند نیافتند.

فلسطینیان: بعد از مبارک، نوبت محمود عباس است

فعالان فلسطینی طرحی را با عنوان «دست در دست هم برای براندازی تشکیلات خودگردان فلسطین و سازمان» مزدور و خائن «آزادی بخش فلسطین» بر روی شبکه اینترنت و پایگاه اجتماعی «فیسبوک» به راه انداخته‌اند و شعارهایی در محکومیت تشکیلات رام الله بر روی آن مطرح کرده‌اند.

توهم در اختیارات مجمع تشخیص مصلحت

موضع گیریهای غیر متعارف و دور از وجاهت قانونی و منطقی برخی از اشخاص پس از صدور نامه رئیس محترم جمهور به نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، این واقعیت را بیش از پیش برمَلا ساخت که انگار ادعاهای بی‌پایه و اساس بعضی از سیاست بازان و بازی خوردگان سیاسی، سبب ایجاد توهماتی برای برخی از آقایان شده است.

اداره دنیا توسط غرب با تولید عرفان‌های کاذب

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدیان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خاطرنشان کرد: غرب عرفان‌های بی‌شماری را تولید کرده و با این عرفان‌های کاذب دنیا را اداره می‌کنند.

دومینوی مقاومت، بیداری جهان اسلام

اتفاقات و حوادث اخیر در خاورمیانه، به‌خصوص در مصر و تونس نشان می‌دهد که دومینوی مقاومت به‌سرعت در حال پیشرفت است. موج بیداری اسلامی در جهان اسلام به حدی گسترش یافته که دیگر نمی‌توان به‌سادگی از آن گذشت.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.