پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹

این تکلیف بر گردن من است

امیرحسین فردی که بارها در گفت و گوهایش از غفلت ادبیات از انقلاب گلایه کرده بود باز هم دراین عرصه آغاز کننده بود و جشنواره‌اي را تحت عنوان «جشن داستان انقلاب» پایه‌ریزی کرد. جشنواره‌اي که حالا در گام سوم است و در همین سه گام، بعد از راه اندازی و جا افتادن به پویایی رسیده است. مصداقش هم تعداد آثار شرکت کننده و ترکیب نویسندگان حاضر در این جشنواره است.گفت‌وگو با او را به بهانه «جشنواره داستان انقلاب» و درباره ادبیات انقلاب مي‌خوانید.

کشته شدن ۶ معترض در عمان

به گفته شاهدان، نيروهاي امنيتي روز يکشنبه (8 اسفند) صدها معترض ضد دولتي را که در اين شهر تحصن کرده بودند، با گلوله پلاستيکي هدف قرار دادند.

رأی خبرگان رهبری درمورد «هاشمی» همان شعارهای ملت خواهد بود

آن‌چه مهم است اجلاسیه اخیر خبرگان رهبری قطعاً پایانی خواهد بود برای خواصی که در فتنه‌ی اخیر مردود شده‌اند، چرا که رأی خبرگان ملت همانی خواهد بود که در شعارهای ۹ دی و مراسم تشییع جنازه شهدای حادثه تلخ ۲۵بهمن از طرف ملت بر علیه هاشمی سر داده شده بود.

منوچهر متکی :سنگال براي قطع رابطه با ایران تحت فشار بود

منوچهر متکی در نشست خبری: نیجریه، گامبیا و همینطور عربستان فشارهایی را بر دولت سنگال اعمال کرده بودند تا این دولت در روابط خود با جمهوری اسلامی ایران تجدید‌نظر کند.

چه رابطه ای بین کشورهای بحرانی منطقه وجود دارد؟

متاسفانه بعضی از تحلیلگران بدون توجه به این واقعیات و با تناقض گویی مدعی‌اند این رخداد‌ها بطور دفعی به وجود آمده و صرفا از طریق اینترنت هدایت و رهبری شده‌اند!

پاسخ مثبت آيت‌الله مهدوي كني به درخواست بيش از 50 عضو خبرگان

مسئول دفتر آيت‌الله مهدوي كني اخبار منتشر شده در خصوص عدم كانديداتوري ايشان را براي رياست مجلس خبرگان رهبري تكذيب كرد.

غرب نگران نفت ليبی است نه دموکراسی

جامعه بين‌الملل به ويژه ايالات متحده امريکا، اعمال و رفتار ديکتاتور ليبي را فراموش مي‌کرد. براي مثال حادثه لاکربي را فراموش کردند و آن هم تنها به خاطر اين‌که مي‌خواستند نفت ليبي به کشورشان سرازير شود.

پارلمان بحرین مشروعیت خود را از دست داد

معاون رییس جمعیت وعد با اشاره به استعفای قطعی فراکسیون الوفاق و استقبال گسترده مردم، تاکید کرد، پارلمان بحرین دیگر مشروعیت ندارد.

سید مرتضی نبوی: ۲۵ بهمن نقش منافقين و گروهک‌ها را در فتنه ۸۸ برملا كرد

مدير مسئول روزنامه رسالت: 25 بهمن ماه سال جاري بعد از حوادث انتخابات نقطه عطفي بود و بيشتر مشخص شد كه منافقان و ساير گروهك‌هاي ضد انقلاب در فتنه 88 نقش دارند و بسياري از شخصيت‌ها که براي آنان پوشيده بود كه دست ضد انقلاب‌ و دشمنان در كار است بعد از حادثه 25 بهمن سكوت را شكستند.

آیا زلزله خاورمیانه ضد آمریکایی است؟

دموکراسی اسم رمز آمریکا برای حمله به عراق و افغانستان در جهت حفظ منافع خود است؛ می‌توان این گونه نتیجه گرفت که همچنان این اسم رمز برای منافع آمریکا وجود دارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.