جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تقابل دموکراسی و مردم سالاری دینی : انسان محوری یا انسانیت محوری

با گسترش روابط با دنیای نوخاسته و نوساخته ی غرب، نسخه پیچیده شده برای دندان فاسد کلیسا که به نفی پیکره دین انجامید برای جوامع اسلامی نیز تجویز شد، غافل از اینکه این لباس تنها برای پوشاندن عیب های قرون وسطایی اروپا دوخته شده و بر تن جوامعی که دانش و دانشمند پروری اسلام را دیده اند، زار می زند.

صفحه جوانان فلسطينی از فيس‎بوک حذف شد

شبکه اينترنتي فيس بوک که مدیریت آن در امريکا قرار دارد به درخواست يک وزير اسرائيلي، فلسطيني‌ها را از حق گشايش صفحه در اين شبکه اجتماعي محروم کرده است.

تاريخ انتخابات رياست جمهوری مصر اعلام شد

شوراي نظامي حاکم بر مصر طرح‌هاي خود را براي برگزاري انتخابات رياست‌ جمهوري تا ماه نوامبر 2011 ميلادي، اعلام کرده است.

انقلابیون لیبی پشت دروازه‌ طرابلس

نيروهاي انقلابي ليبي پس از آن که کنترل برخي از مناطق را از اختيار نيروهاي قذافي خارج کرد‌ه‌اند به سوي دروازه‌هاي طرابلس در حرکت هستند.

كابينه كويت استعفا كرد

كابينه كويت روز پنجشنبه در پي تحولات اخير داخلي و خارجي در نشستي فوق العاده استعفاي خود را به امير كويت ارايه كرد.

دانشگاه اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره) – بخش دوم

تمام علوم طبيعي به هر مرتبه اي كه برسند باز آن چيزي كه اسلام مي خواهد نيست. اسلام طبيعت را مهار مي كند براي واقعيت و همه را به وحدت و توحيد مي برد. تمام علومي كه شما اسم مي بريد وازدانشگاه هاي خارجي تعريف مي كنيد وتعريف هم دارد اينها يك ورق ازعالم است آن هم يك ورق نازكتر ازتمام اوراق

دومین جشن جهانی نوروز به کار خود پایان می دهد

دومین جشن جهانی نوروز روز پنجشنبه 11 فروردین‌ماه 90 به کار خود پایان می‌دهد و این در حالی است که آثار نمایشی و بخش نمایشگاهی جشن تا پایان فروردین‌ماه به کار خود ادامه می‌دهد.

اعزام کاروان های راهیان نور به لبنان

نماینده رئیس جمهور در ستاد راهیان نور گفت: اعزام کاروانهای راهیان نور به لبنان از برنامه های امسال این ستاد است.

دانشگاه اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره)

علت تاسيس دانشگاه را بايد درنحوه تفكر و طرز نگاه فرانسيس بيكن – پدر علم تجربي – جستجو كرد؛ چرا كه او معتقد بود ديگر زمان تعامل با طبيعت به پايان رسيده است ونوبت آن شده است كه طبيعت را براساس نيازهاي خود، آن طور كه مي خواهيم تغيير دهيم. ازاين رو دركتاب اتلانتيس نو اشاره مي كند راز بهروزي انسان، درشناخت و تغيير طبيعت است.

یادداشت «ده‌نمکی» در مورد توزیع کُپی «اخراجی‌ها ۳»

امشب که روشنفکر نما ها تنها یک هفته پس از اکران فیلم اخراجی ها نسخه قاچاق اخراجی ها را بر روی وب سایت ها گذاشتند همان حس زمان تعطیل شدن نشریه شلمچه به دست مهاجرانی را دارم.نشریه ای که مظلومانه و به حکم یک آقازاده در پشت پرده و برای دلخوشی عالیجناب…. تعطیل شد

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.