چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

اهداف ناپیدای عربستان در بحرین در ماهنامه «پیام انقلاب»

چهل و ششمین شماره ماهنامه پیام انقلاب با رویکردی به تحولات منطقه از جمله قیام مردم بحرین منتشر شده است. «یک جرعه نور، مطالبات رهبری»، «معنویت و دین مداری، رمز ماندگاری سپاه»، «خاستگاه خیزش های اسلامی در منطقه»، «اهداف ناپیدای عربستان در بحرین»، «آیا خطر تجزیه لیبی در راه است»، «ولایت فقیه؛ حافظ کیان و مصالح انقلاب و اسلام»، «اسلام هراسی یا اسلام گرایی»،بخشی از عناوین این شماره است.

باید ضمن فراموش نكردن اهداف اصلی حواسمان به مسائل دیگر پرت نشود

فرمانده كل قوا، ثابت قدمی و هوشیاری ملت و مسئولان ایران را شرط لازم برای تحقق كامل وعده‌های الهی برشمردند و تأكید كردند: همه باید مراقب باشیم كه در این حركت عظیم و پرشتاب، پا سست نكنیم و ضمن فراموش نكردن اهداف اصلی، حواسمان به مسائل دیگر پرت نشود.

شهرك صهيونيستی جديد با نام «اوباما»

مسئولان رژيم صهيونيستي به منظور قدرداني از مواضع رئيس جمهور آمريكا با احداث شهرك جديد با نام “اوباما ” در شرق قدس اشغالي موافقت كردند.

ناگفته‌هايی از زندگی شخصی امام؛ آبگوشت بدون گوشت و بی‌نمك…

سيد حسن خميني در آستانه سالگرد ارتحال امام در جمع نمايندگان مجلس در حرم امام گوشه هايي از زندگي شخصي امام راحل را تشريح كرد و گفت: ايشان ظهرها ناهار هميشه آبگوشت مي خوردند كه اين آبگوشت بسيار بي نمك بود اما امام گوشت آن را نمي خورد و به من مي داد.

پناهيان:‌ درك حقيقت انقلاب اسلامی به بيداری اسلامی منجر خواهد شد

حجت‌الاسلام عليرضا پناهيان گفت: جهان استكبار و استبداد به شدت نتايج انقلاب را كه در رگ و ريشه جهان نفوذ كرده است انكار مي‌كند و به احتمال قريب به يقين، تحولات آينده سرعت بيشتري خواهد شد.

«هنر» برای […]؟

کتاب «هنر برای حقیقت» چنین کتابی است. کتابی که به جمع‌آوری آرا و نظرات طیف‌های مختلف اهل هنر، از مدیران برجسته تا اساتید دانشگاه و مدرسین هنر تا هنرمندان پیش کسوت و فعالین جوان رشته‌های هنری در باره موضوع هنر برای حقیقت پرداخته.

امام با تمام علاقه به برخی یاران اما در مسئله انقلاب كوتاه نمی‌آمدند

جاذبه و دافعه یكی از شاخص‌های خط امام(ره)، به عنوان بنیان‌گذار جمهوری اسلامی است و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای نیز در 14 خرداد سال گذشته اینگونه به آن اشاره كردند: «امام دعواى شخصى ندارد؛ اما در دائره‌ى مكتب، با قاطعيت كامل، جاذبه و دافعه‌ى خود را اعمال ميكند. اين يك شاخص عمده از زندگى امام و مكتب امام است. تولّى و تبرّى در عرصه‌ى سياست هم بايد تابع تفكر و فكر و مبانى اسلامى و مذهبى باشد.»

پایه‌های خانواده در شغل بازیگری لرزان است

در حال حاضر بسیاری از زنان بازیگر معروف بالای سی سال همچنان مجرد هستند،برخی هم با همکاران خود ازدواج کرده اند و طلاق گرفته اند، از طرفی عموم این افراد نمی توانند منکر تأثیر شرایط شغل بازیگری و فضای موجود فرهنگی بر زندگی شخصی و خانوادگی خود باشند.

جریمه 30میلیون دلاری حسنی مبارک به خاطر قطع کردن اینترنت

يك دادگاه در مصر، حسني مبارك را به‌خاطر قطع كردن اينترنت و سرويس‌هاي تلفن همراه هم‌زمان با انقلاب مردم اين كشور و آسيب زدن به اقتصاد مصر، 30 ميليون دلار جريمه كرد.

افزايش طلاق در سايه ازدواج های اينترنتی

ازدواج در اسلام يك سنت الهي و يك حكم فطري و هماهنگ قانون آفرينش است. انسان براي بقا نسل و همچنين آرامش جسم و روح ازدواج مي كند اما گسترش ارتباطات به ويژه اينترنت در سال هاي اخير، دوام و پايداري برخي از ازدواج ها را با تهديد روبرو كرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.