پیامدهای رسوایی شنود رسانه‌های مرداک

2دیدگاه در فضای جاری وجود دارد؛ برخی می‌گویند که شرایط کاملاً متفاوت شده و سایه مرداک‌ها از سر رسانه‌ها خواهد رفت، به‌خصوص با توجه به وضعیت جیمز که می‌توانست در یک فرایند آرام انتقال قدرت، وارث همه چیز بشود. دیدگاه اول معتقد است که این خانواده به‌شدت آسیب دیده است.

تاسیس رادیو و تلویزیون خصوصی؛ آری یا خیر؟

مطابق‌ نصّ صریح‌ اصل‌ چهل‌ و چهارم قانون‌ اساسی‌ در نظام‌ جمهوری‌ اسلامی‌ ایران‌ رادیو و تلویزیون‌ دولتی‌ است‌ و تأسیس‌ و راه‌ اندازی‌ شبکه‌های‌ خصوصی‌ رادیوئی‌ و تلویزیونی‌ به‌ هر نحو، مغایر این‌ اصل‌ می‌باشد.

در صورت تصویب؛ برای متهمان جرائم خشونت‌بار سه روزه حکم صادر می‌شود

طرح يك‌فوريتي تشديد مبارزه با جرائم خشونت‌بار جهت تسريع در رسيدگي به پرونده‌هاي جنايي كه موجب جريحه‌دار شدن افكار عمومي مي‌شود، براي پيشگيري از وقوع جرم و ارتقاي سطح امنيت اجتماعي ارائه شده است.

مخاطبی كه در رسانه ملی خود را نمی‌بيند/ نقدی بر ساختمان پزشکان

چرا هيچ كدام از شخصيت ها در هيچكدام از سريال ها نماز نمي خوانند؟ اين يك سوال تحميلي يا انتظاري زاييده ي خويش نيست اين يكي از اصول زندگي مردم در اين ديار است ، اين مردم حضرت امام حسين (ع) را بايد در كدام مجموعه ي غير تاريخي به دور از شعار زدگي هاي سفارشي پيدا كنند؟

شبكه بين‌المللی فساد بهائيت شناسايی و منهدم شد

يك شبكه فساد بين‌المللي كه به‌صورت كاملاً سازمان يافته در داخل كشور فعاليت مي‌كرد، توسط دستگاه‌هاي اطلاعاتي – امنيتي كشور شناسايي و منهدم شد.

فرهنگ سخنان حضرت فاطمه الزهرا

این مجموعه که بخشی از از مجموعه حدیثی نهج الحیاة دربردارنده‌ی احادیث اهل بیت و انبیا و اولیای الهی است، از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است.

اعلام شماره حساب از سوی هلال احمر برای کمک به مردم سومالی

شماره حساب 99999 هلال احمر برای کمک به مردم سومالی.

استهلال ماه نو، فقط مختص به رمضان و شوال نیست

استهلال ماه نو، فقط مختص به رمضان و شوال نیست. جالب است بدانید که این کار برای تمام ماه‌های قمری انجام می‌شود! هم بنا بر جنبه‌ی شرعی و هم از نظر اهمیت زمان آغاز هر ماه قمری و هم از حیث دستاوردهای علمی آن، این عمل هر ماه و مستمراً تکرار می‌شود.

نخست وزیر عراق: شکایت عراق از دولت‌های حامی گروهک تروریستی منافقین

نخست وزیر عراق تاکید کرد، کشورش از دولتهای حامی گروهک تروریستی منافقین شکایت قضایی می کند.

دخترهای دانشگاه بايد اسلحه حمل کنند!

گفت : «حاج اقا من بعضي وقتها كه تا ساعت 9 يا 10 شب كلاس دارم وقتي به منزل برگردم نزديك ساعت 11 شب مي شود براي همين وقتي از دانشگاه به طرف خانه مي روم در پياده رو كه پسرها اذيت مي كنند و متلك مي گويند وقتي منتظر تاكسي مي شوم ماشين ها مدل بالابوق مي زنند و اذيت مي كنند ! حاج اقا بخدا شايد وضع ظاهريم به نظر شما بد باشد ولي من اهل خلاف و رابطه هاي نامشروع نيستم من فقط دلم مي خواهد خوش تيپ باشم !»

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.