مجوز موقت سه شبکه ماهواره‌ای مشروط بود

اعطاي مجوز به سه شبکه ماهواره‌اي فارسي زبان ICC، پرشين TV و ايرانيان مشروط و بدون هيچ‌گونه فشار گروه‌هاي سياسي و انحرافي صورت گرفت و تصميم نهايي براي حضور دفاتر نمايندگي آن‌ها در حال بررسي است.

منتخب تصاویر نماز عید فطر سراسر کشور- ۲

نماز روز عید فطر به امامت رهبر انقلاب در تهران با حضور گسترده مردم برپا گردید. در سایر شهرهای کشور نیز نماز با حضور مردم مومن برگزار شد.

منتخب تصاویر نماز عید فطر سراسر کشور- ۱

نماز روز عید فطر به امامت رهبر انقلاب در تهران با حضور گسترده مردم برپا گردید. در سایر شهرهای کشور نیز نماز با حضور مردم مومن برگزار شد.

عید فطر متفاوت در جهان عرب

مسلمانان در بسیاری از کشورهای جهان، عید سعید فطر را پس از یک ماه روزه داری جشن گرفتند، البته فضای عید در کشورهای مصر، تونس و لیبی که با پیروزی انقلابها همراه شد و کشورهایی مانند یمن و بحرین که مردم مسلمان آن همچنان به مبارزات خود ادامه می دهند، متفاوت از دیگر کشورهای عربی بود.

اوباما: اقتصاد آمريكا دچار حمله قلبی شده است

رئيس‌جمهوري آمريكا با اشاره به اينكه آمريكا با گذر از بدترين بحران مالي بعد از وقوع ركود اقتصادي از يك حمله قلبي جان سالم به در برده است، گفت كه دوره نقاهت از اين حمله قلبي به كندي پيش مي‌رود.

تصاویر: رهبر انقلاب و مسئولین در نماز عید فطر

نماز روز عید فطر به امامت رهبر انقلاب در تهران با حضور گسترده مردم برپا گردید.

شورشیان سوریه در اردن آموزش نظامی می‏‌بینند

یک پژوهشگر سوری اعلام کرد که شورشیان این کشور در اردن آموزش نظامی دیده‌اند.

کتاب «مقاومت اسلامی» منتشر شد+ دانلود کتاب

کتاب «مقاومت اسلامی» حاوی مجموعه مقالات دومین جشنواره بین‌المللی مقاومت اسلامی منتشر شد.

شرح شقایق؛ استقبال از مطروحه‌ی رهبر معظم انقلاب

رندانه آخر ربودی جامی ز خمخانه ی دل | خونین چو برگ شقایق، رنگین چو افسانه‌ی دل | هر قطره از شمع جانت، می‌سوزدم در خزانت | باید کجا پر بگیرد بعد از تو پروانه‌ی دل؟ | رفتی و دل کندی از غم، آه ای شهید مجسم | اما ندیدی چه تلخم بعد از تو همخانه ی دل

نباید اجازه داد انتخابات به چالشی برای امنیت ملی تبدیل شود

انتخابات هميشه در كشور ما تا حدودى يك حادثه‌ى چالش‌برانگيز است. مراقب باشيد اين چالش به امنيت كشور صدمه نزند. انتخابات كه مظهر حضور مردم است، مظهر مردم‌سالارى دينى است، بايد پشتوانه‌ى امنيت ما باشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.